همشهری آنلاین: در حالی که کمیته فنی باشگاه پرسپولیس در اقدامی عجیب و البته قابل پیش‌بینی به علی دایی 12 ساعت فرصت داده بود تا وی پاسخ نهایی خود برای قبول سرمربیگری تیم فوتبال این باشگاه را اعلام کند، وی به این پیشنهاد پاسخ رد داد.

H.Estili

به گزارش مهر، علی دایی عصر دوشنبه (30 خرداد) از سوی کمیته فنی باشگاه پرسپولیس به شرط همکاری کامل با حبیب کاشانی در چارچوب قوانین باشگاه، به عنوان سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس انتخاب شد اما وی بامداد روز سه شنبه به طور رسمی اعلام کرد شرط باشگاه را نپذیرفته است.

پاسخ علی دایی به کمیته فنی باشگاه پرسپولیس ساعت 4:07 بامداد از سوی نماینده تام الاختیارش با همراهی برادر دایی، به باشگاه تحویل شد. این در حالی بود که یکی از دوربین‌های تلویزیونی نیز برای پوشش خبر، در محل حضور داشت. متن کامل پاسخ کتبی علی دایی به شرح زیر است:

«بسمه تعالی

باشگاه محترم فرهنگی ورزشی پیروزی (پرسپولیس)

با سلام و احترام؛

پیرو ابلاغ غیر رسمی صورت جلسه نهایی کمیته محترم فنی باشگاه پرسپولیس به تاریخ 30 خردادماه که منضم به نامه باشگاه نبوده است، ضمن تشکر از حسن‌نیت و اعتماد کمیته محترم فنی به اینجانب بدون شک حمایت‌های هواداران شریف و محبوب تیم مردمی و پر افتخار پرسپولیس موثر واقع شده و این فرصت مجدد را برایم فراهم کرده است تا بتوانم به احساسات پاک میلیون‌ها هوادار پرشور تیم محبوبم خدمت کنم.

در این راستا به اعضای محترم کمیته فنی که در ابلاغیه قید نموده‌اند که در چارچوب قوانین باشگاه فعالیت کنم، همانطور که در کنفرانس تلفنی به اعضای محترم جلسه عرض کردم، تاکید می‌نمایم طبق مقررات و ضوابط حاکم بر هر باشگاه حرفه‌ای، این تعامل، فعالیت و همکاری باید به صورت کاملا طرفینی صورت پذیرد، که در این دوره فعالیت نیز در چارچوب قوانین باشگاه عزیز پرسپولیس با معرفی مدیرعامل محترم باشگاه که از سوی هیئت مدیره محترم برخوردار از وجاهت قانونی و قوانین جاری خواهد بود همکاری صمیمانه، صادقانه و همه جانبه با آن مقام محترم را خواهم داشت.

توفیق و عزت همه خادمان عرصه پاک و مهم ورزش کشور عزیزم را از خدای بزرگ مسئلت می‌نمایم.»

با پاسخ منفی علی دایی و براساس اعلام قبلی کمیته فنی باشگاه پرسپولیس، حمید استیلی سرمربی سرخپوشان در فصل آینده رقابت‌های لیگ برتر خواهد بود.

 

کد خبر 138225
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

دیدگاه خوانندگان

وبگردی