دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۹ - ۰۸:۰۲
۰ نفر

همشهری آنلاین: عضو هیئت مدیره شرکت تامین تله‌کام از انتخاب شرکت فرانسوی "sofrecom" به عنوان مشاور پروژه اپراتور سوم موبایل خبر داد

مهدی افراسیابی گفت: از تجارب شرکت فرانسوی Sofrecom در انتخاب پیمانکاران شبکه اپراتور سوم که قرار است سیمکارت‌های نسل سومی را وارد بازار کند، استفاده خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، وی با تاکید بر اینکه این شرکت فعالیت و اقدامات مشاوره ای خود را برای اپراتور سوم آغاز کرده است، اظهار داشت: در مناقصه بین‌المللی انتخاب مشاور اپراتور سوم، شرکت‌های بسیاری حضور داشتند که 7 شرکت از سوی تامین تله کام انتخاب شدند و از میان این 7 شرکت نیز سه شرکت به مرحله پایانی مناقصه راه یافتند و در نهایت شرکت فرانسوی " sofrecom" که زیر مجموعه اپراتور تله کام فرانسه است، از میان این سه شرکت با اخذ امتیاز مناسب در بخش فنی و قیمت به عنوان مشاور پروژه اپراتور سوم انتخاب شد.

عضو هیئت مدیره شرکت تامین تله‌کام گفت: برای ترویج نسل سوم موبایل در کشور نیازمند مشاور متخصص هستیم که این شرکت می‌تواند در این زمینه بسیار موثر باشد.
 
وی پیش از این نیز از راه اندازی نسل سوم موبایل در کشور و عرضه این سیمکارت‌ها تا پایان سال جاری خبر داده و گفته بود: سیمکارتهای این اپراتور طبق پروانه صادر شده از سوی سازمان تنظیم مقررات با کد 092 وارد بازار می‌شوند.

کد خبر 109645

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز