همشهری آنلاین: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از تمدید اعتبار آرم‌های طرح ترافیک سال 88 تا پایان فروردین ماه سال جاری خبر داد.

سرهنگ سید هادی هاشمی روز شنبه 14 فروردین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به این که هنوز بخش اعظمی از متقاضیان آرم طرح ترافیک سال 89 موفق نشده‌اند آرم‌های خود را دریافت کنند، افزود: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده اعتبار آرم‌های طرح ترافیک سال 88 تا پایان فروردین ماه سال جاری تمدید شده است.

وی در عین حال با تاکید بر این که این مهلت به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود، از شهرداری تهران خواست هر چه سریع‌تر نسبت به صدور آرم‌های جدید اقدام کند.

مهندس سید جعفر تشکری هاشمی، معاون ترافیک شهردار تهران از تمدید اعتبار مجوزهای ورود به محدوده طرح ترافیک سال 88 تا پایان فروردین ماه خبر داد و گفت: علاوه بر مجوزهای طرح ترافیک سال 89، آرم‌های طرح ترافیک سال 88 نیز تا پایان فروردین ماه معتبر خواهند بود.

وی افزود: با توجه به تعطیلات نوروزی علی‌رغم آمادگی دفاتر خدمات الکترونیک برای ارایه خدمات، تعدادی از اشخاص حقیقی جهت دریافت آرم‌های طرح ترافیک سال 89 مراجعه نکردند.

وی افزود: همچنین برخی از سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها به دلیل جابه جایی‌های مالی و ریالی در روزهای پایانی سال برای دریافت مجوزهای خود با مشکلاتی مواجه بودند که به همین دلیل مدت اعتبار آرم‌های طرح ترافیک سال 88 تا پایان فروردین ماه تمدید شد.

مهندس اسلامی، مدیر کل اجرایی معاونت حمل و نقل و ترافیک نیز گفت: برچسب‌های طرح ترافیک ثبت‌نام کنندگانی که مدارک خود را به طور کامل ارایه داده‌اند، از تمام افرادی حقیقی و حقوقی که تاکنون مجوزهای خود را دریافت نکرده‌اند می‌خواهیم هرچه سریع‌تر برای دریافت مجوزهای خود به دفاتر خدمات الکترونیک مراجعه کنند.

کد خبر 104140

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار شهری

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار