پسر جوانی به خاطر مستی با گاردریل تصادف کرد و مرگ دختر جوانی را که همراه او بود رقم زد.

تصادف

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایران، ساعت ۵ صبح ۱۲ فروردین گزارش تصادف مرگباری به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد.

در بررسی های صورت گرفته مشخص شد که خودرو پژو ۲۰۶ با گاردریل تصادف کرده و یکی از سرنشینان خودرو که دختر جوانی بود در این تصادف به شدت مجروح شده است. دختر جوان به بیمارستان منتقل شد اما شدت خونریزی او را به کام مرگ کشاند.

در ادامه بررسی ها مشخص شد راننده خودرو ۲۰۶ پس از تصادف از محل متواری شده است. با استعلام شماره پلاک خودرو پژو، هویت مالک خودرو به نام امیر شناسایی شد. در ادامه تحقیقات کارآگاهان با پدر امیر تماس گرفته و با اعلام ماجرا به او، از مرد میانسال خواستند تا پسرش را به اداره آگاهی ببرد.

ساعاتی بعد از این تصادف، امیر به همراه پدرش در اداره آگاهی حاضر شد و گفت: چند ماه قبل در یک گروه تلگرامی با فرنوش دوست شدم. از دوستی مان چند وقتی گذشته بود که دچار اختلاف شدیم. اختلاف ما روز به روز بیشتر می شد و درنهایت من تصمیم گرفتم که به رابطه دوستی مان پایان دهم. اما فرنوش دست بردار نبود و اصرار به ادامه رابطه داشت. شب حادثه به دیدنم آمد آن شب مست کرده بودم و حال خوبی نداشتم، با فرنوش سوار ماشین شدیم تا او را به خانه اش ببرم اما باز هم در ماشین دعوایمان شد. عصبانی شده بودم و چون حال خودم را نمی فهمیدم در خیابان نبرد تعادلم را از دست دادم و با گاردریل برخورد کردیم.

به دستور بازپرس واحدی از شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران، پسر جوان با قرار وثیقه بازداشت شد.

کد خبر 497878

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • سما تا به زر IR ۲۱:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۷
    1 0
    عالیه مرسی

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار