مرد جنایتکار که به اتهام قتل در زندان بود، پس از آزادی، برادرش را به قتل رساند.

قتل

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایران،  شامگاه پانزدهم فروردین امسال مأموران کلانتری ماهدشت کرج از وقوع یک درگیری خانوادگی خونین دراین منطقه مطلع شده و به محل حادثه رفتند.

آنها به محض ورود، در خانه با مرد جوانی که در یک دست چاقویی خونین و در دست دیگرش یک اسلحه شکاری داشت رو به رو شدند و قبل از فرار او را دستگیر کردند.

در ادامه مشخص شد وی برادرش به نام اشکان را از ناحیه کتف مجروح کرده است. پس از انتقال مرد مجروح به بیمارستان، وی بر اثر شدت خونریزی جان باخت.

سرهنگ نادر بیگی ، رئیس پلیس آگاهی البرز دراین باره گفت: با استعلام سابقه متهم که مهرداد نام داشت، مشخص شد او پیش از این در سال ۹۲  به اتهام ارتکاب قتل مردی ۵۰ ساله در یکی از محله های کرج دستگیر شده و به قصاص محکوم شده بود و در زندان بوده که با تلاش های برادرش اشکان و جلب رضایت اولیای دم از قصاص نجات یافته و به تازگی از زندان آزاد شده بود .

وی افزود: اما مهرداد به خاطر اختلاف مالی که با اشکان پیدا کرده بود، با او درگیر شده و برادرش را با ضربه چاقو به قتل رساند. هم اکنون این متهم برای ادامه بازجویی ها در اختیار کارآگاهان جنایی استان البرز قرار دارد.

کد خبر 498325

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار