مرد جوانی که در میان تپه‌های اطراف جاده مشهد- تبادکان در حال سوختن بود، لب به سخن گشود و راز مرگ خود را پیچیده‌تر کرد.

خودسوزی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از رکنا، کسانی که برای هواخوری به تپه های اطراف جاده مشهد- تبادکان رفته بودند ناگهان مردی را دیدند که میان تپه ها در حال سوختن بود. دو نفر از رهگذران با نگرانی به سوی مرد جوان دویدند ولی کاری از دست آن ها ساخته نبود جوان مذکور به شدت سوخته بود و آخرین نفس هایش را می‌کشید در همین حال دو رهگذر با تعجب چشم به دهان پیکر سوخته ای دوختند که می گفت: وقتی از منزل بیرون آمدم سوار یک دستگاه سمند شدم و راننده در مسیر، مرد دیگری را نیز سوار کرد ولی آن ها مرا به این منطقه آوردند و آتش زدند.

مرد جوان با این جملات، آخرین نفس هایش را کشید و در حالی جان سپرد که مردان رهگذر مدام با اورژانس و پلیس تماس می گرفتند. دقایقی بعد با تایید مرگ جوان ۲۹ ساله توسط عوامل اورژانس، نیروهای انتظامی مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند و بدین ترتیب با حضور قاضی علی اکبر احمدی نژاد در محل سوختن مرد جوان، تحقیقات گسترده میدانی در حالی آغاز شد که همه شواهد موجود حکایت از یک خودکشی دلخراش داشت و این موضوع ماجرای پرونده را پیچیده تر می کرد.

در ادامه تحقیقات چهار بطری ۱.۵ لیتری حاوی مایعات قابل اشتعال روی تپه پیدا شد که سه بطری آن خالی شده بود. مدارک شناسایی مرد جوان نیز زیر کلاهش در گوشه دیگری قرار داشت. کشف دو فندک که بقایای سوخته لباس های متوفی به یکی از آن ها چسبیده بود نیز در حالی ماجرای خودکشی را قوت می بخشید که کفش های او نیز در مسیر پایین آمدن از تپه به کناری افتاده بود.  در عین حال تحقیقات تخصصی با دستور قاضی احمدی نژاد توسط کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی ادامه یافت تا زوایای پنهان این مرگ مشکوک آشکار شود.

کد خبر 499800

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • حسین IR ۱۶:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۳
    1 1
    "جسد" به بدن بی جان اطلاق می شود نه انسان در حال مرگ.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار