مجموع نظرات: ۰
شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲
۰ نفر

سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران بر اساس حکم شهردار تهران به عنوان مسئول تشکیل ستاد مدیریت بحران این بیماری انتخاب شد.

ستاد مديريت بحران كرونا در شهرداري

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، این سازمان با هدف ایجاد وحدت فرماندهی و هماهنگی سیاست‌ها و اقدامات شهرداری در مدیریت، کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا و بر اساس حکم پیروز حناچی شهردار تهران به عنوان مسوول تشکیل ستاد مدیریت بحران این بیماری انتخاب شد.

جلسه هماهنگی به منظور چگونگی تشکیل ستاد مدیریت بحران بیماری کرونا متشکل از ۵ کارگروه بهداشت محیط و دفع پسماند، بودجه و پشتیبانی و منابع انسانی، آموزش و اطلاع‌رسانی، تامین و توزیع اقلام و ارزاق عمومی و مشارکت‌های مردمی با حضور تمامی معاونت‌ها، شهرداری‌های مناطق، سازمان‌ها و واحدهای تابعه شهرداری تهران در روز جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ تشکیل شد.

رضا کرمی محمدی رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: این کارگروه‌ها با محور ارتباط موثر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با سایر سازمان‌های مسوول و اتخاذ سیاست‌های منسجم و اقدامات عملی و اثربخش به صورت مستمر در مرکز فرماندهی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در حال برگزاری است.

کد خبر 487750
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار شهری

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha