استاندار تهران برای پیشگیری از انتشار کرونا ویروس اعلام کرد استفاده از استامپ در شعب رای‌گیری اختیاری بوده و به شهروندان توصیه می‌کنم که از استامپ استفاده نکنند.

انوشیروان محسنی بند پی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بند پی استاندار تهران در نشست خبری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: استفاده از استامپ اختیاری است توصیه می‌کنم شهروندان به علت شیوع کرونا ویروس از استامپ استفاده نکنند. دستگاه‌های احراز هویت ما در شعب اخذ رای پرقدرت به کار خود ادامه می‌دهند این دستگاه‌ها هوشمند بوده و اجازه اخذ دوباره رای را به شهروندان نمی‌دهند. با وجود این دستگاه‌های هوشمند  استامپ زدن محلی از اعراب ندارد.

استاندار تهران در مورد پیش‌بینی مشارکت مردم در انتخابات گفت: ارزیابی ما این است که تمام تحرکات و اقدامات دشمنان  در این راستا بوده که مشارکت خوبی نداشته باشیم اما شواهد گویای حضور حداکثری است. مقام معظم رهبری امروز را روز جشن ملی نامیدند ایشان گفته بودند برای قوی تر شدن کشور نیازمند مجلس قوی هستیم. خواهش من این است که مردم برای تقویت امنیت ملی و خنثی کردن توطئه دشمنان به صحنه بیایند. خوش بین هستم که حماسه دیگر رقم بخورد.

کد خبر 485581

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =