مسابقه‌ی «من و دوست اربعینی‌ام»، برای چهارمین‌بار میزبان عکس‌های سلفی شرکت‌کنندگان در پیاده‌روی اربعین حسینی با میزبانان عراقی و دوستان اربعینی است.

من و دوست اربعینی‌ام

به گزارش روابط‌عمومی فرهنگ‎سرای انقلاب اسلامی، شرکت‌کنندگان در پیاده‌روی اربعین می‌توانند با میزبانان عراقی و دوستان اربعینی و غیر ایرانی، عکس سلفی بگیرند و برای شرکت در این مسابقه ارسال کنند. عکس‌های ارسالی حتماً باید شرح یا کپشنی حداکثر در ۴۰ کلمه داشته باشند. شرح عکس (کپشن) ارسالی، می‌تواند توضیحی کوتاه درباره‌ی محل و موقعیت عکس، دوست اربعینی و ملیت او، داستان عکس یا برداشت و حس صاحب عکس از آن صحنه باشد.

شرکت‌کنندگان تا ۱۰ آبان‌ماه فرصت دارند عکس‌های خود را به نشانی @selfi۱۴۴۱_bot در تلگرام، نشانی pl۷.ir/selfi  در واتساپ یا آی‌دی @selfi۱۴۴۱ در پیام‌رسان بله ارسال کنند. به برندگان این مسابقه سه سفر کربلا، سه دستگاه تبلت و چهار سفر مشهد اهدا می‌شود. آثار پذیرفته‌شده در صفحه‌ی عشاق ‌الحسین‌ع در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام به نشانی imam.hussain.lovers به نمایش در می‌آید و مخاطبان این صفحه می‌توانند به آثار زائران رأی بدهند. سه برنده‌ی این مسابقه براساس رأی مردمی (لایک مخاطبان) در صفحه‌ی اینستاگرام عشاق ‌الحسین‌ع انتخاب می‌شوند و سایر برندگان براساس نظر داوران. برای دریافت اطلاعات بیش‌تر می‌توانید با شماره‌ی ۵۵۴۰۸۶۶۴ تماس بگیرید.

کد خبر 459452

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار