امسال نشریه‌ی دوچرخه با «گردون» در تعطیلات نوروز همراه و هم‌سفرِ شماست تا اگر نتوانسته ویژه‌نامه‌ی کاغذی برای نوروز به دستتان برساند، به شما بگوید که رسم دوستی را از یاد نبرده است.

دوچرخه هم‌سفر شماست

دوچرخه می‌خواهد با مجله‌ی ‌الکترونیک گردشگری گردون، همه‌ی تعطیلات نوروز با شما باشد و هر وقت که دوست داشتید شما را خیلی کوتاه به جایی دیدنی از بسیار جاهای دیدنی کشور ببرد.

گردون، با تصویر و نوشته‌های کوتاه، شما را به گردش در ۳۱ جای دیدنی، از ۳۱ استان کشور می‌برد. خیلی کوتاه، از بعضی خوراکی‌ها، سوغاتی‌ها، دیدنی‌ها و شنیدنی‌های استان‌ها برایتان می‌گوید. مسیرهای گردشگری ریلی کشور را معرفی می‌کند. خواندنی‌های متنوع ادبی و... در اختیارتان می‌گذارد و...

نسخه‌ی پی‌دی‌اف صفحه‌های این مجله و هم‌چنین مطالب آن‌ را می‌توانید در سایت و کانال روزنامه‌ی همشهری، در کانال‌های دوچرخه‌آنلاین (docharkheh_online) و هفته‌نامه‌ی دوچرخه (docharkheh_weekly) و هم‌چنین در همشهری‌آنلاین ‌بخوانید و ببینید.

در این روزها، صفحه‌ی اینستاگرام دوچرخه هم سعی می‌کند با تصاویر و مطالب خواندنی و دیدنی بیش‌تر از گذشته شما را همراهی کند. نوروزی شاد برایتان آرزومندیم و پیشاپیش آغاز سال ۱۳۹۸ را به شما تبریک می‌گوییم.

کد خبر 434528

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha