خبر > آثار تجسمی ۳۰۰ کودک و نوجوان که موفق به حضور در هفتمین دوسالانه‌ی تجسمی کانون شده‌اند، از شنبه ۷ بهمن تا دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ در نمایشگاهی در مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، در خیابان حجاب به‌نمایش درمی‌آیند.

آثار تجسمی ۳۰۰ کودک و نوجوان که موفق به حضور در هفتمین دوسالانه‌ی تجسمی کانون شده‌اند، از شنبه ۷ بهمن تا دوشنبه ۲۲ بهمن در نمایشگاهی در مركز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری كانون پرورش فكری، در خیابان حجاب به‌

به گزارش روابط عمومی کانون، این آثار را کودکان و نوجوانان هفت تا ۱۷ ساله، در رشته‌های نقاشی، سفال، خوشنویسی، صنایع دستی، عروسکسازی و عکاسی خلق کردهاند. دبیرخانه‌ی جشنواره جوایز برگزیدگان هر رشته را در سه گروه سنی «هفت تا ۹ سال»، «۱۰ تا ۱۲ سال» و «۱۳تا ۱۸ سال» برایشان می‌فرستد.

بنابه این گزارش، همراه اسامی برگزیدگان این مسابقه، نام مربیان آنان هم اعلام می‌شود تا از فعالیتها و تلاش آنان نیز برای پرورش نیروهای خلاق قدردانی شود. گفتنی است در بخش جنبی این دوسالانه نیز قرار است با همکاری مرکز آموزش و پژوهش کانون، کارگاهی سه روزه برای کارشناسان هنرهای تجسمی کانون برگزار شود. این کارشناسان در اداره‌های کل کانون در استان‌های کشور فعالند. در حاشیه‌ی این کارگاه، حاضران به نقد و بررسی آثار این دوسالانه نیز می‌پردازند.

علاقهمندان میتوانند همه روزه برای بازدید از این نمایشگاه، از ساعت ۱۰ تا ۱۷ به مرکز آفرینشهای فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان (تهران، خیابان فاطمی، خیابان حجاب) مراجعه کنند.

کد خبر 429909

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار