با عضویت بیش از ۱۰۰ کودک و نوجوان در باشگاه‌های کتاب‌خوانی منطقه ۸ تهران در قالب جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی، طرح انتخاب بهترین کتاب سال از نگاه کودکان و نوجوانان به اجرا درمی‌آید.

جایزه «بچه‌های شهر»

به گزارش روابط‌عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه ۸ و فرهنگ‌سرای گلستان، باشگاه کتاب‌خوانی کودک و نوجوان منطقه ۸ از ابتدای پاییز امسال فعالیت خود را در فرهنگ‌سرای گلستان و کتاب‌خانه‌های منطقه آغاز کرده است. در این طرح، گروه‌های دست‌کم ۱۲ نفره‌ی کودک و نوجوان زیر نظر مربیان، فعالیت گروهی خود را شکل می‌دهند و جلسات گروهی خوانش و مبادله کتاب برگزار می‌شود. در هر جلسه و پس از خواندن یک کتاب، اعضای باشگاه پیرامون آن اثر گفت‌وگو و آن را داوری می‌کنند و در نهایت کتاب برگزیده از نگاه مخاطبان کودک و نوجوان در مراسمی معرفی و به پدیدآورنده‌ی آن جایزه‌ای اهدا خواهد شد.

گفتنی است باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان منطقه ۸، در شش کتاب‌خانه‌ی این منطقه فعالیت می‌کنند و علاقه‌مندان برای پیوستن به این باشگاه‌ها می‌توانند به فرهنگ‌سرای گلستان (نارمک، میدان هلال احمر، خیابان گلستان) مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۷۷۸۱۹۴۶۸ تماس بگیرند.

کد خبر 430154

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

اخبار بازار و کسب و کار

خواندنی‌ها