مجموع نظرات: ۰
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۸
۰ نفر

همشهری آنلاین: مدیر سابق ارتباطات کاخ سفید: برخی افراد درون کاخ سفید در صدد خلع ترامپ از قدرت هستند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مدیر سابق ارتباطات کاخ سفید از اظهارات ترامپ درباره شارلوتزویل انتقاد کرد و گفت: رئیس جمهور آمریکا باید «خشن تر از این باشد.»

آنتونی اسکاراموچی، مدیر سابق ارتباطات کاخ سفید مدعی است: برخی افراد درون کاخ سفید درپی بیرون انداختن ترامپ از این مجموعه هستند.

اسکاراموچی، کارکنان کاخ سفید را به توطئه ضد دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور متهم کرد.

اسکاراموچی گفت: این افراد تمایلی ندارند تا حقیقت را به ترامپ بگویند.

اسکاراموچی در مدت کوتاه حضور خود در کاخ سفید، نزدیکان ترامپ و حتی رئیس دفتر وقت وی را به درز اطلاعات متهم کرده بود؛ درز اسناد اقدامات سوال برانگیز ترامپ در رسانه ها که به نظر می رسد از سوی بازماندگان دوران اوباما صورت می گیرد، به یکی از مشکلات اساسی دولت وی تبدیل شده است.

اسکاراموچی روز یکشنبه (22 مرداد) در یک برنامه زنده در شبکه خبری ای بی سی نیوز در ادامه انتقاد از وضعیت درون کاخ سفید، گفت: برخی افراد درون این مجموعه عریض و طویل درصدد خلع ترامپ از قدرت هستند.

وی گفت: آنچه در واشنگتن در جریان است از این قرار است که رئیس جمهور، نماینده نظام سیاسی نیست به همین خاطر، برخی به هر دلیلی که هست، تصمیم به بیرون کردن ترامپ از کاخ سفید گرفته‌اند.

این مدیر سابق کاخ سفید در ادامه افزود: فکر می کنم عناصری در واشنگتن و البته درون کاخ سفید هستند که درپی تضمین منافع و پیشبرد برنامه رئیس جمهور نیستند.

مجری برنامه از اسکاراموچی پرسید منظورش چه افرادی است؟ وی در پاسخ گفت: پیش از این «نام هایی را برده‌ام.»

اسکاراموچی چند روز پیش از استعفاء، رینس پریباس مدیر سابق کارکنان کاخ سفید را به درز اطلاعات و استیو بنن استراتژیست ارشد کاخ سفید را به ساختن برند شخصی با سوء استفاده از جایگاه ریاست جمهوری متهم کرده بود.

آنتونی اسکاراموچی پس از برکناری ناگهانی پریباس و جایگزینی ژنرال جان کلی، گفت: برای باز ماندن دست کلی در چینش نیروهایش، از کاخ سفید می رود.

کد خبر 379245

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار