همشهری‌آنلاین: در حالی که ایالت‌های لوئیزیانا و تگزاس درگیر پیامدهای طوفان اخیر هستند و مناطق زیادی هنوز زیر آب است، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا مشغول تمسخر هیلاری کلینتون در توئیتر است.

 دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا نمی‌تواند جلوی خودش را بگیرد و در توئیتر به حریف سیاسی سابقش هیلاری کلینتون کاری نداشته باشد. او ساعاتی پس از بازگشت به واشنگتن از مناطق سیل‌‌زده تگزاس و لوئیزیانا پیامی را علیه کلینتون باز نشر داد که در آن، او را به تمسخر می‌گرفت!

این پیام که پیشتر در یک حساب توئیتری دیگر به نام "ترامپیسم ۰.۴" متعلق به حامیان ترامپ منتشر شده بود، تصویری از کتاب جدید وزیر خارجه سابق آمریکا با عنوان "آنچه رخ داد" را نشان می‌دهد.

در کنار آن تصویری مشابه همین کتاب نشان داده می‌شود که روی آن نوشته شده "من رخ دادم" و زیر آن هم عکسی خندان از ترامپ دیده می‌شود! علاوه بر این، چهار شکلک قهقهه هم کنار آن دیده می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از دیلی میل،این توئیت تا شامگاه شنبه بیش از سه هزار و 500 بار مجددا ‌توئیت شده و مورد پسند بیش از ۱۰ هزار تن قرار گرفته بود.

ترامپ در ادامه آنها سه توئیت ارسال کرد که ماهیتی جدی داشت. او در پیامی نوشت: "شاخص تولید ۵۹ درصد رشد داشت که بالاترین سطح از اوایل ۲۰۱۱ است و ما می‌توانیم بهتر هم عمل کنیم!"

او در پیام دیگری نوشت: "تازه از ایالات بزرگ تگزاس و لوئیزیانا به کاخ سفید بازگشتم؛ اوضاع خوب بود. چه همکاری و هماهنگی‌ای!" و  نهایتا نوشت: "به یاد داشته باشید یکشنبه روز ملی دعاست."

کتاب جدید کلینتون تجربه او از نامزدی در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۱۶ آمریکاست.

هفتمین کتاب کلینتون ۱۲ سپتامبر(21 شهريور) منتشر می‌شود و انتظار می‌رود او توری سراسری برای فروش کتابش به راه بیندازد. در این کتاب ۵۱۲ صفحه‌ای درباره کمپین او علیه ترامپ و شکست انتخاباتی غیر منتظره‌اش نوشته شده است.

کد خبر 381028

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =