پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۸
۰ نفر

همشهری آنلاین: فرمانده پلیس راه کشور از آغاز طرح ویژه ترافیکی اربعین خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار محمد حسین حمیدی در حاشیه مانور آغاز طرح ترافیکی اربعین که ظهر پنجشنبه 20 آبان در محل پلیس راهور ناجا در شهرک آزمایش برگزار شد، گفت: طرح ویژه ترافیکی اربعین از امروز آغاز شد و تا پنجم آذرماه و بازگشت زائران عتبات ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه بیش از 500 تیم خودرویی به همراه 1200 نیروی پیاده عملیات روانسازی ترافیکی را در محورهای استان‌های منتهی به مرزهای غربی را بر عهده دارند، گفت: این تیم‌ها در استان‌های همدان، کرمانشاه، ایلام، خوزستان و لرستان مستقر می‌شوند و علاوه بر تیم‌های بکارگیری شده از این استان‌ها هستند.

حمیدی به کلیه تعاونی‌ها، رانندگان و مدیران فنی هشدار داد که پلیس برای حفظ جان زائران به طور جدی با هرگونه تخلف برخورد کرده و هیچگونه اغماضی در این خصوص نخواهد داشت.

فرمانده پلیس راه کشور با اشاره به پیش‌بینی کندی حرکت در مسیرهای منتهی به مرزهای غربی کشور گفت: بر این اساس به رانندگان اتوبوس‌های توصیه می‌کنیم ضمن صبر و حوصله از عجله و شتاب و انحراف به چپ و سرعت و سبقت غیرمجاز پرهیز کنند چرا که برابر دستور صادره با این گونه تخلفات به شدت برخورد می‌شود.

حمیدی تصریح کرد: در عین حال تاکید می‌کنیم رانندگان اتوبوس حتما از محورهای اصلی برای تردد استفاده کرده و به هیچ وجه از محورهای فرعی تردد نکنند چرا که پیش‌بینی‌های لازم در این محورها انجام شده است.

وی به مدیران فنی و تعاونی‌ها نیز هشدار داد که حتما نسبت به کنترل دقیق اتوبوس‌های اعزامی اقدام و نظارت کرده و رانندگان را برای تردد در مسیرهای تعیین شده توجیه کنند چرا که در صورت مشاهده هرگونه تخلف، پلیس به طور جدی با متخلفان برای حفظ جان زائران برخورد می‌کند.

کد خبر 352249

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار گردشگری و ميراث فرهنگی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha