همشهری آنلاین: انفجار اتوبوس در مرکز لندن، بعنوان بخشی از پلان یک فیلم، شهروندان لندن را شوکه کرد.

انفجار اتوبوس در مرکز لندن، شهروندان را شوکه کرد

به گزارش سرویس بین‌الملل خبرگزاری صدا و سیما، روز یکشنبه یک دستگاه اتوبوس دو طبقه قرمز رنگ بعنوان بخشی از یکی از پلان های فیلم اکشن «جکی چان» در مرکز لندن منفجر شد اما ساکنان این مناطق که از جریان فیلم برداری در شهر بی‌خبر بودند با شنیدن صدای انفجار مهیب به شدت شوکه شدند.

این اتوبوس در حالی منفجر شد که از روی پل «لامبیت» و در فاصله نزدیکی از ساختمان پارلمان انگلیس عبور می کرد. بعد از صدای مهیب ناشی از انفجار این اتوبوس، دچار آتش سوزی شد.
یکی از شاهدان گفت بچه هایی که در پارک نزدیک محل انفجار بودند به شدت ترسیدند. من هم به شدت ترسیدم این انفجار کاملا شبیه انفجاری واقعی بود.

این اتوبوس بعنوان بخشی از یکی از پلان های فیلم جکی چان به نام «خارجی » منفجر شد.

برای بسیاری از شهروندان لندن انفجار روز گذشته در مرکز این شهر یادآور حملات سال دو هزار و پنج بود که در یکی از آن حملات اتوبوس قرمز رنگ دو طبقه هدف قرار گرفته بود.

گروه ساخت فیلم قبل از انفجار تنها به ساکنان محلی و کسبه اطراف پل لامبیت اطلاع داده بود که قرار است انفجاری کنترل شده برای ضبط بخشی از یک فیلم بر روی این پل به وقوع بپیوندد اما بسیاری از مردم و افرادی غیربومی که وارد این منطقه از لندن شده بودند، از این موضوع بی خبر بودند.

 

 

کد خبر 324432

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار اروپا

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha