طرح جمع آوری لوازم مازاد شهروندان و اهدای آن به نیازمندان اجرا می شود.

معاون محیط زیست و مسئول ستاد بازار شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران از اجرای طرح آزمایشی جمع آوری و بازسازی لوازم مستعمل و مازاد شهروندان و اهدای آن به نیازمندان خبر داد.

به گزارش سما ، مجید مجیدی در حاشیه اجرای طرح جهادی 137 در منطقه 15 شهرداری تهران ، گفت: این طرح در مناطق یک ، 2 ، 3 ، 4 ، 20 و 22 به شکل آزمایشی انجام شده و قرار است بر اساس پیشنهادهای ارائه شده ، در تمامی مناطق 22 گانه شهر تهران ، به ویژه در منطقه 15 نیز به اجرا در بیاید.

وی افزود: حوزه معاونت خدمات شهری و شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با شناسایی افراد نیازمند هر منطقه به جمع آوری انواع دستگاه های الکترونیکی از قبیل لوازم صوتی، تصویری، برقی، الکتریکی، خانگی و لوازم و مصنوعات چوبی از قبیل مبلمان، تخت، کمد و... کتابهای درسی و کمک درسی اضافه موجود در خانه ها خواهد پرداخت تا به این شکل باری از دوش مشکلات نیازمندان واقعی برداشته شود.

مجیدی، بازار آهنگ شروع به کار مناطق مجری این طرح را 10 اردیبهشت سال جاری عنوان کرد و گفت: کمک به نیازمندان و اقشار کم در آمد جامعه، ایجاد فرهنگ کمک اعطای هبه در جامعه و همچنین فرهنگ زیست محیطی در خصوص افزایش بهره وری و کاهش استفاده از منابع اولیه ماده و انرژی ، از جمله اهداف مهم این طرح است.

کد خبر 2828

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار