همشهری آنلاین: نیروهای امنیتی استان کربلا در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی تدابیر شدیدی را برای جلوگیری از وقوع هر حادثه یا حمله‌ای اتخاذ و همچنین افراد تحت تعقیب را بازداشت کردند.

تدابیر شدید امنیتی کربلا در آستانه عاشورا

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه خبری المسله، غانم حسینی، رئیس پلیس کربلا در سخنانی عنوان داشت: اوضاع امنیتی و شرایط مرحله کنونی ایجاب می‌کند که تلاش‌های بیشتری برای جلوگیری از وقوع هرگونه حوادث امنیتی صورت بگیرد.

حسینی عنوان داشت: هیچ‌ گونه خودرو و یا موتورسیکلت در خیابان‌ها و بازارها و یا در نزدیکی ادارات دولتی و یا در پیاده‌روهای خیابان‌ها بدون نظارت نیروهای امنیتی رها نمی‌شود و هرگونه موتور و یا خودرویی که مدارک اصلی را به همراه نداشته باشد، مصادره خواهد شد.

وی افزود: فرمانده پلیس استان کربلا با همکاری تعدادی از بخش‌ها همچون نیروهای کمک‌رسان و هنگ‌های امور اضطراری و بخش‌های کنترل بر عبور و مرور تعدادی از تدابیر امنیتی را در برخی مناطق اتخاذ کرده‌اند.

رئیس پلیس کربلا گفت: این اقدامات در تعدادی از بخش‌ها ضروری است و همچنین افرادی تحت تعقیب بازداشت شده‌اند و اقدامات افراد مشکوک زیر نظر گرفته می‌شود.

غانم حسینی تصریح کرد: ظرف روزهای آتی تدابیر مشابهی در تمامی مناطق در کربلا اتخاذ خواهد شد.

این تدابیر پس از آن صورت می‌گیرد که پنج خودروی بمب‌گذاری شده در مناطق مختلفی از کربلا منفجر شدند که به شهادت و زخمی شدن بیش از 50 تن انجامید.

کد خبر 276354

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =