همشهری آنلاین: جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان این‌که اشراف اطلاعاتی کاملی در مرزها وجود دارد،‌گفت: عکس‌العمل‌های عملیاتی علیه تروریست‌ها در مرزها به موقع و به اندازه است.

حسین سلامی

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سردار حسین سلامی در حاشیه یادواره شهدای نیروی زمینی سپاه با اشاره به این‌که محیط رشد گروه‌های تروریستی در بیرون از مرزهای کشورمان است، اظهار کرد: تروریست‌ها در داخل کشور ریشه ندارند و در ایران جایی برای وحدت شکن‌ها وجود ندارد.

وی افزود: به همین دلیل تروریست‌ها مجبورند به خارج از کشور پناه ببرند. تعداد آنها اندک بوده و تلاش‌های آنها نیز با شکست مواجه شده است. به طور مثال ما دیدیدم آنها با همه سرمایه‌های نظامی خود به سراوان آمدند، اما نتوانستند در مقابل بلوچ‌ها و پاسداران مقاومت کنند و با دادن تلفات فرار کردند.

سلامی همچنین با اشاره به این‌که اقدامات تروریست‌ها همانند نیش پشه است دارای وزن و تأثیر نیست، خاطرنشان کرد: آنها دنباله‌رو و پیاده‌ نظام سیاست‌های استکبار هستند و در واقع مواجهه ما با مرزها در واقع مواجهه با سیاست‌های استکباری است.

جانشین فرمانده کل سپاه در پایان اظهار کرد: نیروی زمینی سپاه و سایر نیروهای مسلح در مناطق مسئولیتی خود توانسته‌اند از اقتدار،‌ آرمان‌ها ، دستاوردها و منافع کشورمان به خوبی دفاع کنند.

کد خبر 275358

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار