همشهری آنلاین: معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به تحولات نوین در روند مقاومت و انتفاضه فلسطین گفت: شمارش معکوس تغییر مدل مبارزه در کرانه باختری شروع شده است.

جزایری

به گزارش ایرنا از روابط عمومی سپاه پاسداران، سردار سرتیپ پاسدار «سیدمسعود جزایری» با تبیین وضعیت و تحولات جدید در عرصه مقاومت و انتفاضه ملت فلسطین و آنچه ورای جنگ غزه در این روند خود نمایی می کند، افزود: با طول کشیدن جنگ کنونی در غزه، فلسطینی ها ناچارند برای دفاع از خود به شیوه های جدیدی از مبارزه و مقابله با صهیونیست ها روی آورند.

وی با بیان اینکه گسترش دامنه جنگ و پراکندگی مقاومت، دشمن را به زانو در می آورد، تصریح کرد: جغرافیای سرزمین های اشغالی بگونه ای است که امکان مقابله صهیونیست ها با جنگجویان و مدافعان فلسطینی را به حداقل می رساند.

معاون امور بسیج و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به روند تاریخی موضوع مذاکره و سازش و علل ناکامی و شکست آن خاطر نشان کرد: مذاکره فلسطینی ها با صهیونیست ها به نتایج دلخواه و استیفای حقوق حقه مظلومان فلسطینی منجر نخواهد شد و با توجه به روحیه اشغالگری و شیطانی صهیونیست ها، تنها راه باقی مانده مبارزه مردمی با غاصبان است.

سردار جزایری تاکید کرد: مردم فلسطین و بخصوص جوانان و نیروهای مقاومت و رزمندگان از تجربیات ارزشمندی در نبرد با دشمن صهیونیستی برخوردارند و با بسط مبارزه جدی تر در سرزمین های اشغالی، غاصبان و اشغالگران چاره ای جز ترک سرزمین های مقدس فلسطین نخواهند داشت.

رییس ستاد تبلیغات دفاعی کشور با اشاره به تاثیرات نوع مقاومت گروه های فلسطینی در برابر تجاوزات وحشیانه رژیم صهیونیستی که سایه وحشت و هراس را بر اشغالگران مسلط کرده است، گفت: اکنون مهاجرت معکوس از سرزمین های اشغالی به طرف سایر کشورها، از جمله معضلات صهیونیست ها و حامیان آمریکایی و انگلیسی آنها است و این روند روز به روز از شدت بیشتری برخودار می شود.

سردار جزایری تاکید کرد: بطور قطع روند مهاجرت معکوس با شدت گرفتن مبارزه بخصوص کرانه باختری به شدت افزایش خواهد یافت.

کد خبر 268486

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دفاع-امنیت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

اخبار بازار و کسب و کار

خواندنی‌ها