دلم می‌خواد اولین کسی باشم که تولدت رو تبریک می‌گه.

به دنیای نوجوانی خوش آمدی

دوستدار همیشگی چرخ‌هایت

ساحل رفائی از تهران

 

بهترین دوستمی

می‌دونم ممکنه ازم دلگیر باشی. می‌دونم ممکنه فکر کنی فراموشت کردم. اما بدون که هرچه‌قدرم بزرگ بشم و از نوجوونی فاصله بگیرم، بازم تو بهترین دوستمی و قشنگ‌ترین خاطره‌ی نوجوونی‌هام.

دوچرخه جونم، تولدت مبارک

 دوستدار همیشگی تو

شیرین جعفری از تهران

 

تو اومدی به دنیا که دنیا، دنیا شد

خیلی دلم برات تنگ شده؛ برای دیدنت از نزدیک وگرنه یه پنج‌شنبه هم نشده که نخونمت. دلم تنگ شده واسه‌ی پاکت نامه، تمبر، پست‌خونه و اسمم تو ستون «ای نامه که می‌روی به سویش...». دلم تنگ شده واسه‌ی همه‌ی خاطراتی که باهم داشتیم.

فرزاد زارع‌زاده از تهران

 

۱۳تا گل

یادش به‌خیر زمونایی ما هم جزو لیست اصلی دوستات بودیم. اون‌قدر کیف می‌داد!

هنوزم که هنوزه پنج‌شنبه‌ها فقط دوچرخه‌اس که خاصه و مثل ستاره می‌درخشه و روشنه .

دوچرخه‌ی مهربونم، تولدت مبااااااااااااارک. این هم ۱۳‌تا ************* هدیه‌ی من به شما.

معصومه رسولی از زنجان

 

لحظه‌ها

داری ۱۳ساله می‌شی. ۹ماه از من کوچک‌تری. قدر لحظه‌هات رو بدون که ساعت‌ها و هفته‌ها و ماه‌ها و سال‌ها، عمرت رو تشکیل می‌دن!

خیلی تکراری بود نه؟ مهم نیست. تولدت مبارک!

زینب عطایی از سنقر

 

تو نوجوان و ما جوان

روز تولد فرصتی است تا کسانی را که دوستشان داری یاد کنی و بگویی که چه‌قدر دوستشان داری. بگویی که خیلی به یادشان هستی، اما مشکلات زندگی تو را فراموشکار کرده است. روزها چه زود می‌گذرد. انگار همین دیروز بود، وقتی تو هنوز کودک بودی و ما نوجوان. اما امروز تو نوجوان می‌شوی و ما جوان! راستی یادت نرود که در این روز قشنگ و به‌یادماندنی، هنگام بریدن کیک تولدت ۱۳۹۲ تا آرزو بکنی!

شاد باشی و سربلند

فاطمه مؤذنی از شهرقدس

 

تولد دل‌نشین تو ای دوچرخه‌ی دوست‌داشتنی من

اومدی توی دنیای رنگارنگ نوجوووونی! دنیای جوش‌های قرمز! دنیای آرزوهای صورتی...! دنیای روزهای سرمه‌ای که بی‌دلیل دلت می‌گیره و های‌های می‌زنی زیر گریه... دنیای روزهای نارنجی و پرانرژی و هِرهِر خنده! تو رفیق فابریک روزهای نوجوونی منی. تولدت مبارک! من همون نوجوون شیطون دیروزی‌ام که باهات کلی خاطره‌ی فراموش‌نشدنی دارم.

نسترن اعتمادی از رشت

 

شوخی

تولدت مبارک، خواهر کوچیکه‌ی خودم. راستی ۱۷ دی تولد منه. نمی‌دونی اولین‌باری که فهمیدم فقط دو روز فرق تولدامونه، چه‌قدر خوشحال شدم. راستی چی قراره برام بخری؟ من هدیه می‌خوام. حالا می‌بینم توی این شماره یه‌تیکه از حرف‌های من رو چاپ کردی و بالاش نوشتی: شوخی الهام همتی. مگه من با تو شوخی دارم؟!

الهام همتی از همدان

 

کارهای خوب

امیدوارم سرت پر از فکرهای بکر باشه و دستت مشغول کارهای خوب. شادِ شاد باشی و هر سال دوستای بیش‌تری پیدا کنی.

دوست همیشگی تو

الهه صابر از تهران

 

تبریک ویژه

تبریک ویژه به‌خاطر تولدت که یک سال بزرگ‌تر شدی. امسال هم نتونستم جشن تولدت رو حضوری بهت تبریک بگم. درسته دانشجوی ارشد فیزیک شدم، اما باز هم به یادتم و هرهفته می‌خونم. خیلی خیلی تبریک.

سپیده مرادی از کرمانشاه

(البته فعلاً ساکن ارومیه)

 

با آهنگ

تولدت مبارک، تولدت مبارک (با آهنگ بخوانید لطفاً). ان‌شاءالله یک‌روز، ۱۱۳‌سالگی‌ات را جشن بگیری.

زینب برومند از تهران

 

نوجوان می‌مانم

نوجوانی‌ام روی رکاب‌های خیال با تو گذشت و حالا کمی از نوجوانی فاصله گرفته‌ام، اما تا با توام و روی چرخ‌های تو، نوجوان می‌مانم. تولدت مبارک.

علی باجلان از دورود

 

از یه دوست قدیمی به دوست قدیمی‌اش

یک‌شنبه ۱۵ دی روز قشنگی بود برای همه‌ی اونایی که یه دوست نوجوون دارن مثل تو. کلی تبریک گفتن و ای‌میل زدن و ذوق هنری به خرج دادن تا ثابت کنن خیلی دوستت دارن و همیشه به یادت هستن. من هم مثل اون‌ها. فقط یه کم دیر شد.

دوست دوران قشنگم، تولدت مبارک.

صدف مهدی‌پور از تهران

 

طالع‌بینی ۱۵ دی

دوچرخه‌ا‌ی که در پانزدهم دی به‌دنیا می‌آید، دوچرخه‌ای است دوست‌داشتنی و جذاب، دارای سردبیر و تحریریه‌ای مهربان و صمیمی و دوستانی خلاق و پرجنب‌و‌جوش. دوستان قدیمی‌اش همیشه به یادش هستند و در آینده نیز دوستان بسیاری پیدا می‌کند.

غزاله قربانی از تهران

 

همشهری، هفته‌نامه‌ی دوچرخه‌ی شماره‌ی ۷۲۹

خرمالوهای خانگی، هدیه‌ی فرزانه فرهی‌راد از تهران برای خانه‌ی جدید دوچرخه

کد خبر 246482

برچسب‌ها