همشهری آنلاین: دکتر معصومه ابتکار معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست در حکمی، سید محمد مجابی را به سمت معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس این سازمان منصوب کرد.

مجابی

به گزارش ایسنا، در حکم رییس سازمان حفاظت محیط زیست خطاب به سیدمحمد مجابی آمده است: نظر به توانمندی، تعهد، درایت و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم شما را به سمت معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست منصوب می نمایم.

صیانت از حقوق سازمان متبوع، تعامل فعال با قوه قضاییه، تهیه وتنظیم پیش نویس لوایح قانونی با هدف تدوین قوانین مورد نیاز سازمان و ارتباط پویا و کارآمد با مجلس شورای اسلامی و پیگیری مسایل و موضوعات مورد نظر نمایندگان و تبیین ساز و کارهای مناسب به منظور تامین رفاه کارمندان و پشتیبانی اداری و مالی از برنامه های سازمان از جمله اموری است که انتظار دارد ضمن ارتباط تنگاتنگ با سایر حوزه ها از طریق برنامه ریزی اصولی و مناسب نسبت به تحقق آن اهتمام فرمایید. اطمینان دارم در اجرای وظایف محوله از همکاری معاونان، مشاوران، مدیران ستادی و استانی، کارشناسان و همکاران برخوردار خواهید بود. امید است در خدمت به طبیعت و محیط زیست ایران و نظام جمهوری اسلامی با رعایت قانونمداری، اعتدالگرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.

کد خبر 231715

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار