همشهری آنلاین: وزیر امور خارجه پیشین کشورمان اخبار مربوط به انتصابش به ریاست سازمان انرژی اتمی و معاون رئیس‌جمهور از سوی حسن روحانی را تکذیب کرد.

علی اکبر صالحی، اخبار منتشر شده در برخی سایت‌های خبری مبنی بر انتصاب وی به عنوان معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی را رد کرد و به ایسنا گفت: قبلا صحبت‌هایی در رابطه با پذیرش مسئولیت در دولت جدید با بنده صورت گرفته است اما تا این لحظه هیچ تصمیمی به طور قطع از سوی بنده و یا رئیس‌جمهور به قطعیت نرسیده و اتخاذ نشده است، آنچه که در سایت‌ها در رابطه با انتصاب بنده به عنوان رئیس سازمان انرژی اتمی منتشر شده است را تایید نمی‌کنم.

وی با بیان اینکه خدمت در نظام جمهوری اسلامی هر کجا که باشد عبادت است خاطرنشان کرد: ترجیح و اولویت بنده وآنچه که تاکنون برایم قطعی شده است در وهله اول بازگشت به دانشگاه صنعتی شریف است و اولویت بعدی‌ام پذیرش مسئولیت در یکی از سازمان‌ها و نهادهای بین‌المللی است که در این رابطه چند پیشنهاد داشته‌ام.

صالحی گفت: حضور در دولت جدید و پذیرش مسئولیت اولویت سوم من است اما در این رابطه و تا این لحظه هیچ تصمیمی گرفته نشده است.

وی در پاسخ به اینکه برخی شنیده‌ها حاکی از این است که به شما پیشنهاد وزارت علوم در دولت جدید هم داده شده است، با رد این مطلب گفت: امیدوارم همه وزرای دولت یازدهم هرچه زودتر بتوانند از مجلس شورای اسلامی رای اعتماد گرفته و دولت جدید کارش را به سرعت شروع کند.

روز پنج‌شنبه در برخی از سایت‌های خبری در رابطه با انتصاب علی‌اکبر صالحی وزیر امور خارجه دولت نهم از سوی حسن روحانی منتشر شده است.

کد خبر 227137
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دولت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

دیدگاه خوانندگان

اخبار بازار و کسب و کار

خواندنی‌ها