همشهری آنلاین: فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اهمیت توان رزمی نیروهای مسلح کشور گفت: آن چیزی که فرمانده معظم کل قوا و ملت ولایتمدار ایران اسلامی از ما به عنوان بازوان مسلح نظام انتظار دارند، حفظ و ارتقای روزافزون آمادگی رزمی است.

به گزارش ایسنا، امیر سرتیپ محمدرضا پوردستان، فرمانده نیروی زمینی ارتش در بازدید خود از تیپ 36 میانه طی سخنانی در جمع فرماندهان، مسئولان و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران این تیپ، مستقل بودن ، حفظ آرامش روحی و روانی و ایجاد اعتماد به نفس در کارکنان پایور و ظیفه را از ثمرات آمادگی رزمی دانست.

وی در ادامه به اشاره به تهدیدات منطقه‌ای و اهمیت توجه به زیرساخت های آمادگی رزمی گفت: ایجاد اعتماد به نفس در کارکنان، حفظ آرامش روحی و روانی جامعه و ایجاد بازدارندگی در دشمن از مهمترین ثمرات آمادگی رزمی است.

امیر پوردستان در پایان خطاب به خانواده‌های معظم شهدای تیپ 36 نیروی زمینی ارتش که در مراسم حاضر بودند، گفت: اگر شهیدان در میدان جنگ حاضر شده و فداکاری کردند، هدفشان حفظ قرآن و اعتلای دین مبین اسلام بوده است و این نشان می دهد خانواده هایی مؤمن و معتقد این شهدا را تربیت کرده‌اند، به همین دلیل است که خانواده های شهدا جایگاهی مثل خود شهدا دارند.

کد خبر 222992

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار