همشهری‌آنلاین: فرمانده نیروی‌انتظامی همراه با معاونان خود با حضور در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور منتخب دیدار و گفتگو کرد.

نیروی انتظامی با رئیس جمهور منتخب

به گزارش واحد مرکزی خبر، سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل احمدی مقدم پس از این دیدار در جمع خبرنگاران گفت: درباره مهمترین حوزه های چالشی نیروی انتظامی از جمله مبارزه با مواد مخدر ، مرز و مرزبانی و حوزه راهنمایی و رانندگی به رئیس جمهور منتخب گزارش دادیم .

وی افزود: در همه این حوزه ها پیشرفتهای خوبی داریم اما کارهای زیادی هم باقی مانده که انجام دادن آنها نیازمند سرمایه گذاری است .

احمدی مقدم گفت: در این دیدار همچنین مسائل اجتماعی، فرهنگی و اخلاقی بحث شد و آخرین وضع به استحضار رئیس جمهور منتخب رسید که آقای روحانی نیز دیدگاههای خوبی در این باره مطرح کرد.

فرمانده نیروی انتظامی افزود: در این دیدار بر حقوق شهروندی،‌ امنیت حریم خصوصی و اقتدار همراه با محبوبیت در نیروی انتظامی تاکید شد.

احمدی مقدم ادامه داد: با دید وسیع، اطلاعات دینی و مدیریتی و امنیتی که رئیس جمهور منتخب دارد امیدواریم دولت ایشان برای نیروی انتظامی فرصت مناسب فراهم کند تا این نیرو بتواند در حوزه نظم، امنیت و آرامش ، خدمات بهتری به مردم عرضه کند.

کد خبر 222246
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

دیدگاه خوانندگان

وبگردی