همشهری آنلاین: بیش از 50 فیلم مستند با موضوع هنرهای تجسمی به دبیرخانه پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر رسیده است.

پوستر تجسمی

به گزارش همشهری آنلاین، با گذشت یک ماه از انتشار فراخوان دومین دوره فیلم های مستند با موضوع هنرهای تجسمی، تاکنون 56 فیلم به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده و این در حالی است که مستندسازان تا پنجم بهمن ماه فرصت حضور در این رویداد هنری را دارند.

فیلمسازان استان های تهران، آذربایجان شرقی و غربی، خراسان شمالی و جنوبی، کرمانشاه، هرمزگان، مازندران، گیلان، یزد، کرمان، قم، اصفهان و سیستان و بلوچستان تاکنون متقاضی حضور در بخش فیلم های مستند هنرهای تجسمی بوده و فیلم های خود را به دبیرخانه ارسال کرده اند.

مجسمه سازی، منبت کاری، نگارگری، کاشیکاری، سفال، عکس، نقاشی و همچنین فیلموگرافی هنرمندان عرصه تجسمی از جمله موضوعاتی است که مستندسازان آنها را دست مایه فیلم های خود قرار داده اند.

با پایان مهلت شرکت در این جشنواره، هیات انتخاب و داوری متشکل از: رضا پور حسین، پریوش نظریه، منوچهر شاهسواری، کوروش پارسانژاد و مهرداد زاهدیان ارزیابی فیلم های مستند را آغاز خواهند کرد.

دومین دوره فیلم های مستند هنرهای تجسمی به دبیری علیرضا قاسمخان و از پنجم تا دهم اسفندماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

کد خبر 198417

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز