همشهری آنلاین: دبیرخانه نمایشگاه و کتاب "گرافیک معاصر ایران" در پاسخ به درخواست های مکرر هنرمندان، مبنی بر تمدید مهلت بارگذاری آثار، اعلام کرد مهلت ثبت نام برای شرکت در این رویداد تا ساعت 24 چهارشنبه 15آذرماه 1391 تمدید شد.

پوستر تجسمی

به گزارش همشهری آنلاین، هنرمندان طراح گرافیک، شرکت ها و سازمانها تا تاریخ فوق الذکر می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی 'Poster.Blackbook.ir' پس از ثبت نام نسبت به بارگذاری پوسترهای مربوطه اقدام کنند.

همچنین در این اطلاعیه آمده است که آنتخاب آثار این رویداد به صورت آنلاین بر روی پایگاه اینترنتی کتاب سیاه انجام خواهد شد و تنها راه حضور در این فراخوان، ثبت نام و بارگذاری آثارشان از طریق سایت این رویداد است.

هنرمندانی که آثارشان را از هر طریق دیگری برای برای دبیرخانه ارسال نموده اند، باید نسبت به تکمیل فرایند ثبت نام و بارگذاری اقدام کنند.

آثار برتر این فراخوان ضمن حضور در نمایشگاهی با همین عنوان در خانه هنرمندان یا موزه هنرهای معاصر تهران، برای انتشار در بخش هنرمند محور کتاب گرافیک معاصر ایران در اولویت قرار خواهند گرفت.

دبیرخانه رویداد یکصد سال تاریخ گرافیک معاصر ایران ضمن معرفی صادق بریرانی، قباد شیوا، رضا عابدینی، مسعود نجابتی، فرزاد ادیبی، مهدی سعیدی، محمد اردلانی و پریسا تشکری به عنوان گروه انتخاب آثار، زمان افتتاح نمایشگاه این رویداد را به پس از انتشار کتاب و همزمان با مراسم رونمایی از آن اعلام کرد.

این فراخوان در راستای اغنای دفتر اول از مجموعه کتاب های تاریخ گرافیک معاصر ایران، در قالب دوجلد مجزا با محوریت شاخه پوستر منتشر شده است.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه 'Poster.Blackbook.ir' مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 88104744 -88104883 تماس بگیرند.

 

کد خبر 192067

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز