همشهری‌آنلاین: تیم فوتبال پرسپولیس که در هفته‌های ابتدایی لیگ دوازدهم نتایج ضعیف و دور از انتظاری کسب کرده بود، در هفته دهم این رقابت‌ها به دومین پیروزی‌اش دست پیدا کرد تا موقتا از انتهای جدول کنده شود و به جایگاه چهاردهم صعود کند.

perspolis

به گزارش خبرنگار مهر، هفته دهم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور شامگاه پنجشنبه ششم مهر با دیدار تیم‌های پرسپولیس و آلومینیوم هرمزگان در ورزشگاه آزادی تهران پیگیری شد که در پایان این دیدار شاگردان مانوئل ژوزه موفق شدند با نتیجه یک بر صفر حریف خود را شکست دهند.

در این دیدار که به قضاوت احمد صالحی و بدون حضور تماشاگران برگزار شد، پرسپولیس در نیمه اول موقعیت خطرناکی روی دروازه حریف ایجاد نکرد و تنها روی یک ضربه ایستگاهی در دقیقه 35 توسط مهدی مهدوی کیا به گل رسید. این گل در شرایطی به ثمر رسید که دروازه بان آلومینیوم در جاگیری اشتباه کرده بود. در نیمه دوم اما پرسپولیس صاحب موقعیت‌های مناسبی برای گلزنی شد که دو بار کریم انصاریفرد و یک بار جواد کاظمیان موقعیت های مناسب گلزنی را از دست دادند. این تیم در دقایق میانی نیمه دوم توسط محمد نوری دروازه حریف هرمزگانی را باز کرد اما کمک داور اعلام آفساید کرد.

شاگردان مانوئل ژوزه در شرایطی در این دیدار به پیروزی رسیدند که در 9 دیدار گذشته شان تنها به یک برد رسیده بودند و با 7 امتیاز در رده شانزدهم جدول رده بندی قرار داشتند اما به لطف پیروزی برابر آلومینیوم هرمزگان 10 امتیازی شدند و با تفاضل گل بهتر نسبت به ذوب آهن در رده چهاردهم جای گرفتند.

کد خبر 186000
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

دیدگاه خوانندگان

وبگردی