همشهری‌آنلاین: دبیرکل کنفرانس روابط‌عمومی، صنعت و تولید از ارائه مشاوره رایگان توسط دبیرخانه دائمی کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت، به مؤسسات صنعتی برای راه‌اندازی واحد روابط‌عمومی خبر داد.

سید غلامرضا کاظمی دینان با اعلام این مطلب افزود: تمامی استادان و سخنرانان کنفرانس روابط‌عمومی، صنعت و تولید ملی بر این نکته که استفاده صحیح و بجا از تاکتیک‌ها و تکنیک‌های روابط‌عمومی، می‌تواند روند تولید را بهبود بخشیده و منجر به ایجاد رضایت و مطلوبیت بیشتر نزد مخاطبان مؤسسات صنعتی شود، تأکید کردند.

وی با اشاره به اینکه باید محاسن روابط‌عمومی را به صاحبان صنعت شناسانده و ان‌ها را با این حرفه و هنر آشنا کنیم افزود: در صورت نقش‌آفرینی مؤثرتر روابط‌عمومی‌ها، سه ضلع مخاطب، سازمان و جامعه روابط‌عمومی، منفعت برده و در نهایت امر، کشور از مزایای این ارتباط مؤثر، بهره‌مند می‌شود.

دبیرکل کنفرانس روابط‌عمومی، صنعت و تولید با تأکید بر اینکه فعالیت دبیرخانه دائمی کنفرانس روابط‌عمومی، صنعت و تولید ملی دائمی خواهد بود افزود: تشکیل کمیته علمی مستقر در دبیرخانه، تولید کتاب، جزوات آموزشی، کارگاه‌های تخصصی و ارائه مشاوره از جمله فعالیت‌های این دبیرخانه خواهد بود.

کاظمی دینان با تقدیر از همراهان و حامیان برگزاری کنفرانس از تمامی رسانه‌ها و شرکت‌کنندگان تشکر کرد و افزود: دبیرخانه کنفرانس آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات جامعه روابط‌عمومی کشور از طریق سایت www.i-pr.ir است.

وی افزود: مدیران ارشد مؤسسات صنعتی نیز می‌توانند درخواست خود برای دریافت مشاوره رایگان با هدف راه‌اندازی واح روابط‌عمومی را از طریق همین سایت اعلام نمایند.

کد خبر 184725

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار