همشهری آنلاین: مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان تا 15 مردادماه سال جاری تمدید شد.

به گزارش همشهری آنلاین، دومین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان در رشته‌های نقاشی و خوشنویسی و در سه گروه سنی 6 تا 8 سال ، 9 تا 11 سال و 12 تا 14 سال شهریور ماه امسال در اصفهان برگزار می‌شود.

این جشنواره در رشته نقاشی با موضوع‌های «طبیعت بیجان ایرانی»، «پنجره اتاق من»، «شهر رویایی من»، «پروانه‌ها و گل‌ها»، «سیمرغ»، «مترسک»، «کشتی نوح»، «ابراهیم در آتش»، «حضرت سلیمان و هدهد»، «حضرت یونس در شکم ماهی» و در رشته خوشنویسی با موضوع «آزاد» برگزار می‌شود که در رشته خوشنویسی برای گروه‌های سنی 6 تا 8 و 9 تا 11 سال خط تحریری و برای گروه سنی 12 تا 14 سال خط درشت در نظر گرفته شده است.

کودکان و نوجوانان 6 تا 14 سال می‌توانند آثار خود را در قطع A4 و با فرمت JPG تا 15 مردادماه به سایت جشنواره به نشانی www.koodakart.ir ارسال کنند.

آثار ارسال شده توسط شورای داوری متشکل از بهرام کلهرنیا، علی هاشمی شهرکی و یاسمین سینایی بررسی می‌شود و افراد پذیرفته شده به دومین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان که به صورت کارگاهی شهریور ماه در اصفهان برگزار می‌شود، راه می‌یابند.

دومین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان از سوی مرکز هنرهای تجسمی با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان برگزار خواهد شد.

کد خبر 177789

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار