همشهری آنلاین: دبیر اجرایی نمایشگاه فروش آثار هنرهای تجسمی کشور از فروش بیش از 20 اثر در دو روز نخست بازدید خبر داد.

به گزارش همشهری آنلاین، جواد صادقی؛ دبیر اجرایی نمایشگاه فروش آثار هنرهای تجسمی کشور با اشاره به استقبال مردم از اکسپو افزود: در دو روز ابتدایی برپایی نمایشگاه 24 اثر از مجموعه آثار به فروش رسیده‌ که خریداران آن‌ها از عموم مردم بوده‌اند.

همچنین تعدادی از آثار نیز برای فروش انتخاب شده‌اند که در حال حاضر روی قیمت آن‌ها با مدیر نگارخانه‌ و هنرمند مذاکره می‌شود.

وی درباره خرید نهادهای دولتی از اکسپو 91 توضیح داد: بازدیدهای دولتی از نمایشگاه آغاز شده و کارشناسان آن‌ها برای انتخاب در تالار وحدت حضور پیدا کرده‌اند.

به دلیل اینکه بودجه سازمان‌ها در حال تجمیع شدن است و روال اداری مربوط به این موضوع باید طی شود، دولتی‌ها از اواسط هفته آینده اقدام به خرید خواهند کرد.

صادقی ادامه داد: تاکنون سازمان زندان‌ها، وزارت ورزش و جوانان، امور خارجه، مسکن و غیره از نمایشگاه بازید کرده‌اند و دیگر نهادهای دولتی نیز به زودی در این رویداد هنری حاضر می‌شوند.

نمایشگاه فروش آثار هنرهای تجسمی (اکسپو 91) با حضور 60 نگارخانه تهران و 10 استان از سوی بنیاد فرهنگی، هنری رودکی در تالار وحدت برگزار شده است و تا 12 تیرماه ادامه دارد.

کد خبر 174800

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار