همشهری آنلاین: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: سوری‌ها هرگز فریب زر و زور و تزویر آمریکا را نمی‌خورند و کشور خود را تحویل اسرائیل نخواهند داد.

سردار سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران طی گفت‌وگویی پیرامون مسائل سوریه اظهار داشت: طرح راهبردی آمریکا و همدستان رژیم صهیونیستی در سوریه ایجاد یک منطقه امن برای اشغالگران قدس است.

وی افزود: تلاش‌های آنها و سرسختی‌هایشان با وجود عدم موفقیت‌ها نشان می‌دهد که دشمنان بیداری اسلامی از منحرف کردن انقلاب مردم مسلمان مصر ناامید شده و می‌خواهند با کمک بعضی کشورهای منطقه و استفاده از یکی از کشورهای مسلمان هم مرز با سوریه با اعزام مزدوران مسلح و تروریست‌ها، وهابیت را در سوریه روی کار آورند.

عضو شورای عالی امنیت ملی در این خصوص تاکید کرد: آنها می‌خواهند از این طریق امید تازه‌ای برای بقاء به صهیونیست‌های در حال فرار بدهند.

به گزارش فارس، این مقام عالیرتبه نیروهای مسلح با بیان این نکته که مردم مسلمان سوریه در کارنامه خود افتخار حفظ جبهه مقاومت در برابر اشغالگران را دارند، اظهار امیدواری کرد که سوری‌ها هرگز فریب زر و زور و تزویر آمریکا را نمی‌خورند و کشور خود را تحویل اسرائیل نخواهند داد.

کد خبر 173433

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار