همشهری آنلاین: نماینده دبیر کل سازمان ملل متحد در عراق از توافق خود با سرکرده گروهک تروریستی منافقین درباره انتقال 400 نفر از اعضای این گروهک به پایگاه لیبرتی بغداد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه النهرین، منابع آگاه عراقی اعلام کردند: "مارتن کوبلر" نماینده دبیرکل سازمان ملل متحد در عراق عصر دیروز نشستی با رهبران گروهک تروریستی منافقین داشته است.

این منابع بیان کردند: مارتن کوبلر نماینده دفتر سازمان ملل متحد در عراق با یازده نفر از اعضای گروهک منافقین بدون حضور خبرنگاران دیدار کرده است.

منابع فوق ذکر کردند: کوبلر پس از نشست خود با سرکرده منافقین، از پایان هماهنگی ها برای انتقال 400 نفر از اعضای گروهک تروریستی منافقین به پایگاه لیبرتی بغداد خبر داده است.

خاطرنشان می شود چندی پیش اعلام شد که 326 نفر از منافقین از اردوگاه اشرف به پایگاه لیبرتی منتقل خواهند شد که در ادامه رسانه ها از به تعویق افتادن این اقدام خبر دادند.

گروهک تروریستی منافقین از دهه هشتاد پادگان نظامی اشرف دراستان دیاله (57 کیلومتری شمال شرق بغداد) را به عنوان مقر خود برگزید.

گروهک تروریستی منافقین علاوه بر اقدامات تروریستی علیه ملت ایران در همکاری با رژیم دیکتاتوری بعث سابق و القاعده جنایتهای فراوانی نیز علیه ملت عراق مرتکب شد.

پایگاه لیبرتی محل استقرار نیروهای آمریکایی در دوره حضور نظامیان این کشور در عراق بوده است.

کد خبر 159852
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سیاست داخلی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز