سیدنی: مرد کارتن‌خواب استرالیایی در حالی که فقط 80سنت(کمتر از یک دلار) به علاوه یک پاکت سیگار در جیب داشت 7هزار دلار را به صاحبش بازگرداند.

money

برخی به وی گفته بودند که شاید این مبلغ، هدیه سال نوی میلادی برای تو بوده است در حالی که آقای هرمن48ساله در پاسخ می‌گوید:‌ حتی یک لحظه به اینکه پول را برای خودم بردارم فکر نکردم زیرا این کار دزدی است. گویا این مرد بی‌خانمان کیف پولی را در پیاده‌رو پیدا کرده و بلافاصله آن‌را به مرکز پلیس تحویل داده است. صاحب این پول‌ها نیز پس از گم کردن آنها ماجرا را به پلیس خبر داده بود. بنابراین به کمک یک بی‌خانمان به پول خود رسید.

خود گروگانگیری

دهلی: دانش‌آموز هندی برای فرار از امتحان نقشه گروگانگیری خودش را طرح‌ریزی کرد. این دانش‌آموز از ترس قبول‌نشدن در امتحان زبان انگلیسی و با دیدن یک فیلم کارآگاهی تصمیم به طرح این نقشه گرفت تا زمان بیشتری برای مرور درسش به‌دست آورد. مادر این دانش‌آموز به پلیس گفت: پسرم از یک باجه تلفن‌عمومی تماس گرفت و گفت که 4‌مرد نقابدار او را در مسیر مدرسه ربوده‌اند اما او توانسته از دست آنان فرار کند. به گفته پلیس این پسر ابتدا با اعتمادبه‌نفس به پرسش‌ها پاسخ داد اما با صحبت‌های بیشتر، پلیس به دروغش پی برد و او را برای امتحان‌دادن روانه مدرسه کرد.

فاکتور 44میلیون دلاری

نیویورک: مرد جوان ساکن ایالت نیویورک آمریکا که برای مداوای بیماری‌اش در بیمارستان بستری شده بود هنگام مرخص‌شدن با هزینه 44 میلیون دلاری بیمارستان روبه‌رو شد. جالب‌تر اینکه«آلکسیس» 28‌ساله با دیدن این مبلغ میلیونی دچار حمله آسمی شد. مسئولان بیمارستان در توجیه این اشتباه اعلام کردند آلکسیس نیز یکی از صدها بیماری است که به‌دلیل خطای رایانه‌ای با این مبلغ میلیونی مواجه شده‌ است. این‌جوان در این رابطه می‌گوید: خوشحالم که هزینه درمان بیماری و بستری شدنم در بیمارستان فقط 300 دلار بوده است.

پلیس کم‌حواس

لندن: در فیلمی که در اینترنت منتشر شده است افسر پلیس لندن، موتورسواری را به‌دلیل عبور از چراغ‌قرمز متوقف می‌کند تا او را جریمه کند. پس از خودداری موتورسوار از تحویل مدارک وی از پلیس می‌خواهد تا جزئیات این قانون را بیان کند تا او نیز مدارکش را ارائه دهد اما مامور پلیس می‌گوید: جزئیات آن را به یاد ندارم. همین‌جاست که وی متوجه وجود دوربین فیلمبرداری روی کلاه‌ایمنی موتورسوار می‌شود. کم‌حواسی پلیس و گیج‌شدن وی پس از مشاهده دوربین کوچک روی کلاه‌ایمنی کافی است تا موتورسوار پا به فرار بگذارد و میلیون‌ها نفر با دیدن این فیلم به خنده بیفتند.

کد خبر 157572

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار