همشهری آنلاین: دکتر علی اکبر ولایتی گفت: افراد متعهد به مبانی جمهوری اسلامی، کارآمد و صاحب رأی، کاندیداهای جبهه متحد اصولگرایان خواهند بود.

سخنگوی جبهه متحد اصولگرایان در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی جبهه متحد اصولگرایان افزود: پاسخ تهدیدات دشمن، انسجام نیروهای انقلاب و معرفی نامزدهایی معتقد به مبانی، کارآمد و صاحب رای است.

وی با ارایه گزارشی از بیستمین جلسه شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان در روز گذشته (25 دی 1390) گفت: اعضاء جلسه، ضمن ابراز تسلیت به محضر مقام معظم رهبری، ملت بزرگ ایران و خانواده مرحوم شهید دکتر احمدی روشن، این جنایت را که بی تردید از سوی دشمنان جمهوری اسلامی ایران و در رأس آنها امریکا و صهیونیسم جهانی است محکوم کردند.

وی با اشاره به روند بررسی معیارها در شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان گفت: در این جلسه معیارهای انتخاب اصلح در انتخابات مجلس نهم بحث و تبادل نظر شد و تأکید گردید که کماکان نظر شورا بر معرفی افراد متعهد به مبانی جمهوری اسلامی و کارآمد و صاحب رأی به عنوان کاندیداهای جبهه متحد اصولگرایان است که بدون تردید این روش موجب ترغیب بیشتر مردم شریف ایران برای مشارکت فعال تر در انتخابات خواهد شد.

دکتر ولایتی خاطرنشان ساخت: پاسخ به تهدیدات دشمن این است که نیروهای انقلاب با هم باشند، انسجام خود را حفظ نمایند و افرادی متعهد، معتقد، کارآمد و صاحب رای را معرفی نمایند.

کد خبر 157362
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سیاست داخلی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز