شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۷:۱۵
۰ نفر

همشهری آنلاین: شهردار تهران با اشاره ‌به فعالیت‌های صورت‌گرفته در پروژه احداث تونل نیایش، بر اهمیت مباحثی چون اتخاذ بهترین سیستم تهویه، کنترل و مدیریت هوشمند ترافیک و نیز روند مسأله ساخت مسجد و پارکینگ دراین پروژه عظیم شهری تأکیدکرد.

قالیباف

به گزارش تهران سما دکتر محمد باقر قالیباف در حاشیه بازدید از تونل نیایش با بیان این مطلب عنوان‌کرد:

مباحثی از قبیل روشنایی، ایمنی، اطفاء‌حریق، رصد‌کردن رفتارهای ترافیکی و کنترل و مدیریت هوشمند ترافیک، سیستم تهویه هوای داخلی تونل،خروجی‌های اضطراری و لاین اضطراری، سیستم ITS و نیز کلیه مواردی که به بحث سیستم کنترل هوشمند مربوط می‌شود، ازجمله نکات مهم و کلیدی در مقوله ساخت و بهره‌برداری از تونل نیایش به‌شمار می‌آید.

وی افزود: این موضوع به‌همراه بحث ساخت پارکینگ طبقاتی زیرزمینی و احداث مسجد بسیار پراهمیت بوده و همان حساسیتی‌که برای ساخت تونل وجوددارد، دراین مباحث نیز به همان اندازه حساس‌ هستیم.

شهردار تهران خاطرنشان کرد: انتظار‌ داریم با توجه به تجربیات به‌دست آمده، روند احداث تونل نیایش با سرعت، دقت و صحت قابل قبولی استمرار یافته و البته تمام موضوعات مربوط ‌به ‌این پروژه پا به پای‌هم پیش‌برود. در این میان البته دقت فدای سرعت نخواهد ‌شد و انتظار‌داریم در موعد مقرر این سازه عظیم با بهترین کیفیت ممکن به شهروندان پایتخت سرویس‌دهی کند.

کد خبر 145226
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

دیدگاه خوانندگان

وبگردی