یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۹:۱۵
۰ نفر

همشهری آنلاین: رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال با بیان اینکه از این پس مربیان و بازیکنان حق ندارند به عملکرد داوران اعتراض کنند،گفت: بر اساس تصمیمات جدید کمیته داوران تنها مدیرعامل باشگاه و هیئت‌های فوتبال حق دارند با تکمیل فرم‌های ویژه به این امر اعتراض کنند.

مهدی تاج در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب به آخرین تصمیمات کمیته داوران اشاره کرد و گفت: براساس تصمیماتی که با همفکری همکاران اتخاذ شده است از سوی کمیته انضباطی، کمیته داوران و دبیر کمیته رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای در فوتبال به کلیه باشگاه‌ها اعلام شده است از این پس مربیان و بازیکنان حق اعتراض به عملکرد داوران را ندارند.

 وی در تشریح بیشتر این تصمیم گفت: حتی اگر یک داور اشتباه تاثیرگذار و مهمی نیز در جریان یک بازی داشته باشد بازهم مربیان و بازیکنان تیم‌ها حق اعتراض در این مورد را ندارند و تنها مدیرعامل باشگاه و هیئت فوتبال شهر مربوطه می‌تواند با پرکردن فرمی که برای این امر در نظر گرفته شده است در مورد قضاوت داوران اعتراض کنند.

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در پاسخ به این پرسش که در صورت اعتراض مربیان و بازیکنان چه برخوردی با آنها صورت خواهد گرفت، گفت: براساس تصمیماتی که در این مورد گرفته شده است قطعا با متخلفان به شدت برخورد خواهیم کرد.

 مهدی تاج در مورد برخورد با داورانی که دچار اشتباهات تاثیر گذار شوند نیز گفت: کمیته داوران فدراسیون فوتبال گروه سه نفره‌ای را به عنوان کمیته بررسی تخلفات داوران انتخاب کرده است که در صورت سرزدن اشتباهی از داور بلافاصله عملکرد وی مورد بررسی قرار خواهد گرفت و جرایم سنگینی نیز برای داوران متخلف در نظر گرفته خواهد شد.

 رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در پایان خاطرنشان کرد: هدف ما این است که بتوانیم در این فصل به وضعیت داوری فوتبال کشور سروسامان دهیم و در این راستا همراهی و کمک مربیان و بازیکنان و مجموعه درگیر با لیگ برتر را نیاز داریم.

کد خبر 142443
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز