همشهری آنلاین : ثبت‌نام دوره‌های کارشناسی ناپیوسته پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی از 17 اسفند آغاز می شود.

 به گزارش واحد مرکزی خبر ، رجبعلی برزویی ، معاون آموزشی دانشگاه با اعلام این خبر افزود: با توجه به فشردگی برنامه های سازمان سنجش آموزش کشور در ماه پایانی سال و بر اساس هماهنگی های بعمل آمده ، ثبت‌نام دوره‌های کارشناسی ناپیوسته پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی از 17 اسفند آغاز و تا بیست و دوم این ماه ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه اظهار داشت: آزمون دوره های کارشناسی ناپیوسته پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی، 29 اردیبهشت‌ سال 90 برگزار می‌شود.

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: ثبت نام دوره های کارشناسی ناپیوسته پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی در 91 کد رشته ، 720 کد رشته محل در 31 استان کشور با ظرفیت پذیرش 45 هزار نفر انجام می‌شود.

برزویی تصریح کرد: از این میزان پذیرش ، 54 درصد در حوزه صنعت ، 25 درصد در حوزه مدیریت و خدمات اجتماعی ، 18 درصد در حوزه فرهنگ و هنر و 3 درصد به حوزه کشاورزی اختصاص دارد.

وی افزود: تمام دوره‌های کارشناسی ناپیوسته پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، مهارتی است و دوره های عمومی حذف شده‌اند.

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی تصریح کرد : در دوره های کارشناسی ناپیوسته پودمانی علمی کاربردی ، روش اجرا به صورت پودمانی است و تنها تفاوت آن با دوره های کاردانی پودمانی این است که آزمون آن ابتدا برگزار می شود.

برزویی در خاتمه اظهار داشت: در رویکرد جدید فعالیت دانشگاه جامع علمی کاربردی بر اساس نیاز سنجی برای هر شغل ، یک دوره آموزشی تعریف شده است.

کد خبر 129148

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

وبگردی