مجموع نظرات: ۰
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۸۹ - ۱۱:۴۸
۰ نفر

همشهری آنلانین: رئیس‌جمهور گفت: نیروی انتظامی خط مقدم تماس جمهوری اسلامی با مردم است.

به گزارش ایسنا دکتر محمود احمدی‌نژاد در پانزدهمین همایش فرماندهان، روسا و مدیران ناجا خاطرنشان کرد: به لطف و هوشمندی شما و اعتقاد شما نیروی انتظامی روند تکاملی را طی می‌کند و من از شما متشکرم اما در این روند تکاملی نقطه مطلوب و قانع شدن کجاست؟ ما چقدر با نقطه مطلوب فاصله داریم؟ در نیروی انتظامی زحمت‌های زیادی کشیده شده است، فداکاری‌های زیادی شده است و در برخی از حوادث شما با فداکاری از جان و آبروی خود گذشته‌اید ولی ما هنوز از نقطه مطلوب و ماموریت اصلی‌مان فاصله داریم.

وی با بیان این‌که " ترویج این اندیشه مسئولیت درجه اول شماست" گفت: شما در کنترل تصادفات جاده‌ای موفقیت‌های زیادی داشته‌اید و کارهای بزرگی انجام داده‌اید و مردم در واقع شما را در انجام این ماموریت باور کردند؛ چراکه در نگاه شما دلسوزی و عشق برای خودشان را دیده‌اند و با شما در انجام این ماموریت همراهی کردند، اگر همراهی نمی‌کردند چطور می‌شد؟ آیا امکان انجام کنترل وجود داشت؟ یا در بحث ترافیک تهران؛ دو سه درصد متخلف هستند و با شما همراهی نمی‌کنند ولی حدود 97 درصد مردم با شما همراهی می‌کنند. آیا اگر این همراهی وجود نداشت می‌شد ترافیک را کنترل کرد؟ اکثریت مردم با شما همراهی می‌کنند؛ چرا که در شما محبت و دلسوزی را دیده‌اند.

وی با تشکر از اقدامات نیروی انتظامی در عرصه‌های مختلف در ارتباط با فعالیت‌های این نیرو اظهار کرد: در نیروی انتظامی کارهای خوبی انجام شده است که یک نمونه آن بحث ترافیک و کنترل تصادفات جاده‌ای است؛ شما در ایام عید زحمات زیادی کشیدید و کارهای ارزشمندی انجام دادید و ما مشاهده کردیم که با یک مدیریت و هماهنگی دستگاه‌ها تصادفات جاده‌ای کاهش محسوسی داشت. این امر باید ادامه پیدا کند و حضور در همه جاده‌های کشور باید محور شود، باید این موضوع را گسترش دهیم تا تصادفات به حداقل ممکن برسد و تجربه چند سال اخیر نشان می‌دهد که می‌توان این کار بزرگ را انجام داد. دولت نیز در خدمت شماست.

رئیس‌جمهور به وظایف نیروی انتظامی در مبارزه با مواد مخدر نیز اشاره کرد و گفت: در بحث مبارزه با مواد مخدر نیز اقدامات خوبی انجام شد. البته این کار جمعی است، ولی محور آن نیروی انتظامی است و این‌که یک سوم مواد کشف شود، کار بزرگی است؛ گرچه نقطه مطلوب نیست.

وی همچنین به اهمیت شناسایی معتادین پرخطر و مراقبت از آن‌ها اشاره کرد و ادامه داد: در سال‌های 85 و 86 به شدت سرکوفت می‌زدند و بحث چهار میلیون معتاد را مطرح می‌کردند در حالی که بعد از شناسایی معتادان این مساله مطرح شد که معتادان کمتر از یک چهارم این مقداری که می‌گفتند، هستند. البته یک نفر معتاد نیز زیاد است و باید حلقه شناسایی و مراقبت از معتادان تکمیل و این امر مدیریت شود.‌شناسایی و مراقبت از معتادان در کنترل بیماری ایدز نیز بسیار موثر است و شما دیدید که چقدر با این موضوع این بیماری کنترل شد.

وی خاطرنشان کرد: اگر قرار است شربت و جایگزینی بدهیم این موضوع باید مدیریت شود. باید این شناسایی گسترش پیدا کند. مواد جدید خطرناکی در حال حاضر مطرح است و وجود دارد که باید نیروی انتظامی در این ارتباط آموزش ببیند و برای آن برنامه داشته باشد.

احمدی‌نژاد بحث مبارزه با مواد مخدر را یک جنگ جدی عنوان کرد و گفت: برخی خیال می‌کنند که این‌جا بحث مبارزه با چند قاچاقی بی‌سواد مطرح است. سرنخ قاچاق مواد مخدر دست سرمایه‌داری بین‌المللی و مراکز جهانی ثروت است و شما در حال مبارزه با یک شبکه عظیم استعماری و سرمایه‌داری هستید.

وی بار دیگر تاکید کرد: حلقه شناسایی معتادین باید کامل شود و تحت درمان قرار بگیرند و اگر لازم است، جایگزینی وجود داشته باشد، این جایگزین در نظر گرفته شود.

وی با بیان این‌که " ما باید در بحث مبارزه با مواد مخدر به جایی برسیم که سرنخ‌های قاچاق مواد مخدر مایوس شوند" یادآور شد: یکی از برنامه‌هایی که آمریکایی‌ها در هنگام حمله به افغانستان مطرح می‌کردند بحث مبارزه با مواد مخدر بود. در حال حاضر می‌بینیم که کشت مواد مخدر در این کشور چند برابر شده است.

رییس‌جمهور ادامه داد: یکی از کارهای خوب نیروی انتظامی کنترل بزهکاری، زورگویی و تجاوز به عنف بود و در این ارتباط نیز اقدامات خوبی انجام شده است. ‌نیروی انتظامی باید همیشه ده قدم جلوتر از بزهکاران اجتماعی باشد، در برخورد با این بزهکاری‌ها آموزش دیده و در این ارتباط آگاهی داشته باشد.

وی با اشاره به صحبت احمدی‌مقدم مبنی بر این‌که نیروی انتظامی در حال حاضر 60 درصد کنترل مرزها را به صورت کامل در اختیار دارد گفت‌: این چیز خوبی است، ولی باید این مساله به صددرصد افزایش پیدا کند؛ چراکه وقتی یک دریچه‌ای باز باشد، زحماتی که صورت گرفته آن‌قدر که شایسته و بایسته است، نتیجه نمی‌دهد. تسلط بر مرزها لازمه تضمین امنیت داخلی کشور است. البته با توجه به اوضاعی که این‌ها درست کرده‌اند و خودشان ترویست تربیت می‌کنند و به آن‌ها پول می‌دهند، تجهیزات و امکانات می‌دهند و بعد از آن می‌آیند و شعار مبارزه با تروریست را سر می‌دهند، می‌بینید که تروریست‌ها پیشرفته‌ترین تجهیزات را در اختیار دارند. چه کسی به آن‌ها تجهیزات داده است؟ خود آن‌ها این تجهیزات را به تروریست‌ها داده‌اند.

وی با بیان این‌که " ظرف سه چهار سال این حلقه کنترل بر مرزها را کامل کنید" خطاب به ماموران انتظامی گفت: هیچ دستگاهی در کشور به اندازه نیروی انتظامی با این مقدار تنوع، گستردگی کاری و لحظه بودن روبرو نیست و این ماموریت سنگین شماست.

احمدی‌نژاد همچنین با توجه به سخنان فرمانده نیروی انتظامی در مورد اضافه‌کاری‌های عوامل نیروی انتظامی و این‌که اعضای نیروی انتظامی 70 الی 80 ساعت اضافه کار دارند ولی به طور میانگین ده ساعت آن پرداخت می‌شود و این درخواست که در این ارتباط بودجه بیشتری به نیروی انتظامی داده شود تا این اضافه‌کار پرداخت شود، گفت: ان‌شاءالله این موضوع را پیگیری می‌کنیم، البته شما نیز عدالت را رعایت کنید و حقوق کسانی که در رده پایین‌تر از شما هستند را نیز افزایش دهید، دولت از هیچ کمکی به نیروی انتظامی دریغ نمی‌کند. ان‌شاءالله ما بودجه نیروی انتظامی را شتاب می‌دهیم و شما نیز باید نیروی انتظامی را به نیروی یگانه اخلاق و کارآمدی تبدیل کنید.

به گزارش ایسنا احمدی‌نژاد در بخش اول سخنان خود با سپاس خداوند به دلیل توفیق حضور در این جمع از از فرماندهان، روسا و مدیران ناجا به عنوان " عزیزان، خادمان ملت ایران و یاران وفادار انقلاب و همراهان فداکار ملت ایران در عرصه‌های سخت" یاد و اظهار کرد: بسیاری از شماها یادگاران دوران عزت‌آفرین دفاع مقدس هستید. بسیاری از شما همراهی، همدلی و هم‌نفسی با شهیدان را درک کرده‌اید. بسیاری از شماها زندگی اجتماعی خود را با تعهد به آرمان‌های بلند الهی انقلاب اسلامی آغاز کردید. قلب بسیاری از شماها دائما برای انقلاب، ارزش‌های الهی انقلاب و برای نظام برآمده از پاک‌ترین خون‌های این ملت می‌تپد. بسیاری از شما وجود خود را وقف ملت ایران و انقلاب کرده‌اید و من خدا را سپاسگذارم که در جمع شما حضور دارم.

وی در بیان سه موضوع در این جمع خاطرنشان کرد: مطلب اول درباره اساس ماموریت ماست؛ اصلی‌ترین و محوری‌ترین ماموریت ما تلاش برای ساختن انسان است. همه این آفرینش برای انسان و در خدمت انسان خلق شده است و اگر موضوع انسان را از آفرینش برداریم، چیزی باقی نمی‌ماند. خداوند متعال تمام هستی را برای انسان و در خدمت انسان و برای شکوفایی انسان خلق کرده است. انسان باید شکوفا و الهی شود؛ چراکه انسان باید آیینه تمام نمای خداوند باشد.

وی گفت: خداوند انسان را خلق نکرده که در کینه، دشمنی و خودخواهی زندگی و در این مسیر حرکت کند.

رئیس‌جمهور با بیان این‌که " هنوز انسان شکوفا نشده و حقیقت انسان آشکار نشده است" گفت: انسان بناست که تجلی علم خداوند باشد. با تمام پیشرفت‌هایی که در علم صورت گرفته اگر زحمات عالمان و اندیشمندان را نادیده نگریم، باید بگوییم ما در زمینه علم در نقطه صفر و یا کمی بالاتر از صفر هستیم و هنوز تسلط انسان بر علم و عالم محقق نشده است. هنوز از علم، ‌حکمت، رافت و عشق چیزی متجلی نشده است جز در مواردی و در پیامبران الهی و ائمه اطهار، چیزی در عالم رخ نداده است.

وی به اهمیت شکوفایی انسان اشاره و خاطرنشان کرد: اولین عالم برای شکوفایی انسان شناخت خود انسان است و هنوز عظمت انسان شناخته نشده است، ‌هنوز پوسته ضخیم خودخواهی و جهل در انسان شکسته نشده است، تا نگاه انسان به افق‌های دور دوخته شود.

وی به اهمیت ایمان، رفتار انسانی و حرکت تعالی‌بخش در راستای شکوفایی انسان اشاره کرد و گفت:‌ همه این‌ها نیازمند شناخت راه، راهنما ،‌ نیازمند الگو و امام است. پیامبران الهی آمدند تا دست بشر را بگیرند و وارد راهی کنند که یک امام و انسان کامل پیش‌قراول این راه است و هنوز این امر محقق نشده است.

احمدی‌نژاد با تاکید بر این‌که " انسان نیازمند فرهنگ و اخلاق است" اظهار کرد: بزرگترین نیاز بشر امروز فرهنگ و اخلاق است. جامعه بشری نیازمند بمب اتم‌ و لشکرکشی‌های گسترده و حتی نیازمند شورای امنیت، حق وتو نیست. این‌ها همه برای سرکوب کردن و نابود کردن حقیقت انسان و ابزار شیطانی است. انسان کنونی بیش از همه تاریخ نیازمند اخلاق و فرهنگ است.

وی افزود: مشکل عالم این است که انسان‌های بی‌فرهنگ‌، بی‌اخلاق در مراکز قدرت، ثروت و مراکز جهانی حاکم شده‌اند. مشکل دنیا سیاست‌های اقتصادی و امنیتی نیست. مشکل دنیا نبود اخلاق و فرهنگ و ضرورت حضور انسا‌ن‌های با فرهنگ و با اخلاق در مراکز جهانی است.

وی گفت:‌ اگر کسی قدرت انسان را بشناسد، تن به پستی و کارهای خلاف نمی‌دهد. اگر کسی قدر انسان را بداند ظالم نمی‌شود و ظلم را نیز نمی‌پذیرد و به کمتر از قله‌های کمال انسانی رضایت نمی‌دهد و مشکل در حال حاضر این است که انسان شناخته و شکوفا نشده است.

رییس‌جمهور تاکید کرد: ‌بالاترین روش اصلاحی جامعه این است که آحاد جامعه قدر خود را بدانند و اگر ما می‌بینیم که عده‌ای تن به پستی و بزهکاری می‌دهند این است که قدر خود را نمی‌دانند و انسان را نشناخته‌اند.

وی افزود: بزرگترین ماموریت ما و ماموریت انقلاب اسلامی تبیین و ترویج این حقیقت است. یعنی باید انسان را به انسان بشناسانیم وگرنه اتفاقی نمی‌افتد. اگر جمهوری اسلامی ایران دو هزار و 500 سال ادامه پیدا کند، ولی این موضوع محور و برنامه نباشد، اتفاقی نمی‌افتد. ما نیز می‌شویم مثل دیگرانی که زمانی اوج داشتند و رو به اضمحلال حرکت کردند، رمز ماندگاری انقلاب اسلامی نیز تاکنون پایبندی به این حقیقت بوده و این‌که این موضوع محور کار بوده است. یعنی معرفی حقیقت انسان و ترویج اخلاق بالای انسانی و اگر این را برداریم چیزی از جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی باقی نمی‌ماند در واقع ماموریت اصلی ما انتقال فرهنگ و اخلاق اسلامی و معرفی انسان و ارزش‌های انسانی به جامعه بشری است.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی درست نشده است که ما به هر قیمتی بمانیم، اگراین‌طور بود حضرت علی(ع) امام حسین(ع) و امام حسن(ع) اولا بودند، به فضل الهی شرایط تاریخی و سنت‌های الهی به گونه‌ای است که پافشاری بر این ماموریت رمز ماندگاری ماست.

احمدی‌نژاد افزود: بالاترین خیانت شیاطین و نقطه تمرکز آن‌ها این است که انسان را از حقیقت انسان دور کنند و اجازه ندهند که قله کرامت انسانی شناخته شود و اگر این رابطه قطع شود ما شاهد سقوط خواهیم بود و چیزی دیگر باقی نمی‌ماند.

احمدی‌نژاد خطاب به حاضران با بیان این‌که "مهم‌ترین ماموریت ما معرفی انسان و معرفی فرهنگ و اخلاق انسانی و انتقال آن است." خاطرنشان کرد: انجام این ماموریت نیازمند لوازمی است و اگر این لوازم نباشد این ماموریت انجام نمی‌شود. اگر همه ظواهر را نیز درست کنیم ماموریت انجام نمی‌شود؛ چراکه همان‌طور که گفته شد این امر نیازمند لوازمی است. اولین لازمه درست انجام این ماموریت این است که خودمان عامل باشیم. امروز دولت، مجلس، نیروی انتظامی و دست‌اندرکاران اداره کشور حقیقت ماموریت‌شان این است که فرهنگ و اخلاق را منتشر کنند و البته لازمه آن این است که خودمان ساخته شده باشیم و در واقع عامل باشیم.

وی گفت: انتقال فرهنگ با انتقال بی‌فرهنگی متفاوت است برای این‌که کسی سقوط کند، کافی است که خود را فراموش کند و رابطه‌اش با آسمان قطع شود. اگر می‌خواهید کسی را به راه مستقیم هدایت کنید، باید خود دعوت‌کننده بهره‌ای از هدایت برده باشد. انسان بی‌اخلاق و ساخته نشده نمی‌تواند انسان را بسازد.

وی لازمه دوم انجام این ماموریت را محبت و عشق عنوان کرد و گفت: عزیزان من! بستر انتقال فرهنگ و اخلاق و ارزش‌ها عشق و محبت است و محال است که ارزش‌های الهی خارج از مجرای عشق منتقل شود. در طول تاریخ همه ارزش‌ها و اخلاق متعالی از کانال عشق و محبت منتقل شده است.

رییس‌جمهور افزود: اگر محبت و عشق به انسان‌ها نباشد، در واقع نمی‌توان در انجام این ماموریت موفق بود و اخلاق منتقل نمی‌شود. برای این‌که تربیتی رخ دهد و اصلاحی صورت گیرد باید عاشق مردم و جامعه اسلامی باشیم، همان‌طور که پیامبران و ائمه اطهار بودند. محال است که اخلاق و اندیشه‌ متعالی بدون محبت در جامعه منتشر شود، غربی‌ها چقدر کتاب نوشتند و دروغ گفتند برای این‌که به ناحق اثبات کنند که پیشرفت اسلام براساس شمشیر بوده است این یک دروغ بزرگ تاریخی است. آن‌جا که با شمشیر پیش رفتند پس رفتند. اسلام بر اساس شمشیر پیش نرفت چرا در آندلس پس زده شدند؟ به نظر من علت اصلی آن بود که اسلامی که منتقل شد اسلام ناب و از مجرای درست نبود. اسلامی که عباسیان بخواهند معرفی کنند چه اسلامی خواهد بود.

وی با بیان این‌که " ملت ایران اسلام را از سرچشمه گرفته است و در واقع اسلام ناب را دریافت کرده است" خاطرنشان کرد: چون ملت ایران حقیقت را گرفته است، در پای دفاع از اسلام ایستاده و شهید داده است. این‌که تصور شود با چهار تا ماهواره و نشان دادن فیلم و شایعه درست کردن ملت ایران آن‌وری می‌شود، اشتباه است؛ چراکه ملت ایران اسلام ناب را از مجرای درست گرفته و این اسلام ناب با فطرت و قلب ملت ایران پیوند خورده است. پیروان اسلام ناب محمدی در طول تاریخ قطعه قطعه شده‌اند، ولی پای اسلام ایستاده‌اند و اسلام را حفظ کرده‌اند. وقتی که دل انسان با اصل حقیقت پیوند بخورد، محال است که انسان این حقیقت را کنار بگذارد. کسی که طعم شیرین امامت و حقیقت و قله را چشیده باشد، محال است که دیگر به پایین قله رضایت دهد.

رئیس‌جمهور با طرح این پرسش که " چرا ملت ایران پای اسلام ایستاده و خواهد ایستاد؟ " به این سوال پاسخ داد: علت این است که ملت ایران اسلام ناب را در بستری از عشق و محبت دریافت کردند، این‌که عده‌ای می‌گویند مردم ایران به زور شمشیر اسلام آوردند و در واقع اسلام با شمشیر در ایران گسترش پیدا کرد یک دروغ بزرگ تاریخی است. ملت ایران اسلام را از سرچشمه زلال آن و از اهل بیت(ع) گرفتند وگرنه چیزی که با سپاه نظامی بیاید با سپاه نظامی نیز می‌رود.

وی ادامه داد: می‌بینید سازش‌کاری‌ها را؛ کسانی که مدعی رهبری جهان اسلام هستند ولی پای کثیف‌ترین و ذلت‌بارترین اسناد را امضا می‌کنند، علت این است که آن‌چه دریافت کرده‌اند اسلام نیست و از مسیر محبت و عشق دریافت نکرده‌اند.

وی با تاکید بر این‌که " عنصر محوری امامت و ولایت محبت و عشق است" گفت: ‌در مسیر امامت و ولایت کینه معنایی ندارد.

احمدی‌نژاد ادامه داد: تا عاشق مردم نباشیم و مردم را دوست نداشته باشیم، نمی‌توان در مسیر اصلاح حرکت کرد. تا محبتی نکنیم، هیچ ارزش اخلاقی منتقل نمی‌شود. برای تقویت محبت نیز عواملی لازم است که یکی از این لوازم تقویت محبت اجرای عدالت است. اجرای عدالت عشق و امید می‌آورد، ولی وقتی تبعیض و ظلم باشد، کینه و فاصله ایجاد می‌شود. وقتی محبتی از بین برود اخلاق نیز از بین می‌رود و اگر می‌خواهیم جامعه سرشار از محبت باشد، باید عدالت را قاطعانه اجرا کنیم . پایه استقرار جامعه عدالت است، عدالت محبت ایجاد می‌کند و محبت نیز همبستگی و عشق.

وی با تاکید بر این‌که " رمز تضمین عشق اجرای عدالت است" گفت: شما می‌بینید شعار عدالتی که جمهوری اسلامی مطرح کرده و پرچم آن را در عرصه جهانی برافراشته، چه فضایی را در دنیا ایجاد کرده است. البته عده‌ای چشم خود را می‌بندند و نمی‌خواهند بگذارند دیگر ملت‌ها این را ببینند ولی می‌بینیم که ملت‌های مختلف به جمهوری اسلامی ایران و بحث عدالتی که مطرح کرده است، علاقمند هستند و از آن استقبال می‌کنند؛ چراکه پرچم عدالت را جمهوری اسلامی در عرصه جهانی برافراشته است. شما در دو سفر اخیری که داشتیم این مساله را مشاهده کردید، هرجا که برویم این‌گونه است و اگر مستکبران اجازه دهند مشاهده می‌کنید که قاطبه‌ ملت‌ها در کشورهای مختلف عاشق راه ملت ایران و بحث عدالتی که جمهوری اسلامی مطرح کردند، هستند.

وی ادامه داد: در داخل کشور نیز باید عدالت را به صورت قاطعانه اجرا کنیم و احدی نباید از اجرای عدالت مستثنی باشد؛ چراکه به محض این‌که ظلم آمد، پایه‌ها سست می‌شود و این سنت الهی است. اگر در گوشه‌ای از کشور ظلم باشد و عده‌ای از اجرای عدالت مستثنی باشند و در مورد آن‌ها عدالت اجرا نشود، پایه‌ها سست می‌شود و اگر تا امروز ایستاده‌ایم به خاطر پافشاری بر عدالت است.

احمدی‌نژاد در ادامه به اهمیت احترام به شخصیت و کرامت انسان‌ها اشاره کرد و گفت: محال است که بتوان با تحقیر انسان‌ها ارزشی را به انسان منتقل کرد. امروز چرا تیغ آمریکا در دنیا نمی‌برد و سیاست‌هایش جلو نمی‌رود؟ برای آن است که آن‌ها ملت‌ها را تحقیر و کرامت انسان‌ها را له می‌کنند.

وی با تاکید بر این‌که " احترام به کرامت انسان‌ها لازمه انتقال پیام عشق و محبت و اخلاق اسلامی است" گفت: با تحقیر انسان‌ها چیزی جز کینه‌ورزی ، فاصله ، مقاومت و لجبازی حاصل نمی‌شود.

وی ادامه داد: ‌دستور اسلام این است؛ حتی کسی که خطایی انجام داده و مجازاتش در حد اعدام است، ما حق نداریم نسبت به این فرد توهینی انجام دهیم. البته در مجازات اسلامی موارد نادری است که مجرم باید تحقیر و بی‌حیثیت شود و اتفاقا بحث مهمی از این نوادر مربوط به کسانی است که به بیت‌المال دست‌اندازی و حق را تضییع می‌کنند.

رئیس‌جمهور با تاکید بر این‌که " رعایت اخلاق، احترام به کرامت انسانی جزو مهم‌ترین لوازم انتقال فرهنگ و اخلاق انسانی است" گفت: ارکان نظام اسلامی باید نماد بالاترین اخلاق‌گرایی، رعایت کرامت انسانی و احترام به انسان‌ها باشد و نیروی انتظامی نیز باید تجلی اعلای این امر باشد.

پیش از صحبت‌های رئیس‌جمهور احمدی‌مقدم فرمانده نیروی انتظامی به ارائه گزارشی از عملکرد این نیرو پرداخت و با اشاره به صحبت‌های مقام معظم رهبری در ارتباط با نیروی انتظامی گفت: توسعه برنامه صیانتی و برخورد با متخلفان در سازمان در دستور کا ر ما قرار دارد.

وی همچنین به دو مشکل نیروی انتظامی اشاره کرد و گفت: نیروی انتظامی با مشکل ساختمان روبرو است و اعتبارات عمرانی ناجا رشد چندانی نداشته است و ما نیازمند 5 میلیون متر ساختمان هستیم.

وی همچنین به مساله اضافه‌کاری‌های کارکنان نیروی انتظامی اشاره کرد و گفت: کارکنان نیروی انتظامی میانگین 60 تا 80 ساعت اضافه‌کاری دارند که به صورت میانگین ده ساعت آن پرداخت می‌شود.

در این همایش که وزیر کشور، وزیر دفاع، فرمانده نیروی انتظامی و تعدادی دیگر از مسئولان نیروی انتظامی نیز حضور داشتند، از شش تن از خانواده‌های شهدای نیروی انتظامی، یک جانباز و چند تن از فرماندهان و مدیران نیروی انتظامی تقدیر و تشکر شد.

کد خبر 105989

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار