مجموع نظرات: ۰
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۸ - ۱۸:۳۷
۰ نفر

همشهری آنلاین: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی ضمن تمدید دوره ریاست آقای سیدعزت‌الله ضرغامی در سازمان صدا و سیما تأکید کردند:

باید با استفاده از برجستگی‌ها و نقاط قوت کنونی صدا و سیما، و همت برای نقص زدایی، این رسانه فرهنگ ساز به طراز رسانه یی برسد که دین و اخلاق و امید و آگاهی بارزترین نمود آن باشد.

متن حکم مقام معظم رهبری به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای مهندس عزت الله ضرغامی
با پایان گرفتن دوره‌ی ریاست پنجساله جنابعالی بر سازمان صداوسیما، با قدردانی از تلاش‌های طاقت فرسائی که در مدیریت این رسانه‌ی گسترده و فراگیر به کار برده و خدماتی که شما و همکارانتان در زمینه‌های گوناگون به انجام رسانیده‌اید، برای دوره‌ئی دیگر شما را به ادامه‌ی این کار سنگین و حساس میگمارم.

برجستگی‌ها و نقاط قوّت کنونی صداوسیما در کنار کمبودها و نقاط ضعف آن باید پیوسته در برابر چشم جنابعالی و دیگر مدیران آن سازمان و در معرض ملاحظه و مقایسه قرار گیرد و همت بر روند نقص زدائی، به هیچ رو کاهش و سستی نیابد.

سفارش اساسی اینجانب نزدیک کردن و رساندن این رسانه‌ی فرهنگ ساز، به طراز    رسانه‌ئی است که دین وَ  اخلاق وَ امید وَ آگاهی، بارزترین نمود آن باشد و رفتار اجتماعی مخاطبان و نیز نهاد حساس و مهمی چون خانواده بر اساس آن شکل گیرد و هنر و    شیوه‌های گوناگون حرفه‌ئی و آزموده شده یا نوپدید، یکسره در خدمت رشد این شاخص‌ها در آید.

از تجربه‌های موفق یا ناموفقِ دوره‌ی پنجساله‌ی باید برای رساندن این رسانه به این کیفیت برتر سود ببرید و با زمانبندی برنامه‌ها و تعیین شاخص‌های قابل اندازه گیری، حرکت مجموعه را تکمیل یا تصحیح نمائید.

انتظار دارد نشانه‌های این تحول در اولین سال مسئولیت جنابعالی مشاهده شود. توفیق شما را از خداوند متعال خواستارم.

سیدعلی خامنه‌ای
16 آبان 1388

کد خبر 94670

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار