بررسی‌های اولیه نشان می‌داد که متوفی و دوستش سوار بر موتور بودند که در یکی از اتوبان‌های تهران تصادف کرده و هردو مصدوم شدند، اما گفته‌های دوستش مسیر پرونده را تغییر داد و مشخص شد که جنایتی رخ داده است.

موبايل قاپي

به ‌گزارش همشهری‌آنلاین، صبح شنبه سوم آبان‌ماه گزارش مرگ پسری جوان به قاضی رحیم دشتبان، بازپرس جنایی تهران اعلام شد. متوفی پسر جوانی بود که چند ساعت قبل‌تر به همراه دوستش به یکی از بیمارستان‌های تهران منتقل و در آنجا بستری شده بود. 

بررسی‌های اولیه نشان می‌داد که او و دوستش سوار بر موتور بودند که در یکی از اتوبان‌های تهران تصادف کرده و هردو مصدوم شده و برای درمان به بیمارستان انتقال یافته بودند اما یکی از آنها که جراحات بیشتری داشت جانش را از دست داد. 

برای مشخص شدن آنچه اتفاق افتاده بود پلیس به سراغ دوست متوفی که در بیمارستان بستری بود رفتند و گفته‌های وی مسیر پرونده را تغییر داد و مشخص شد که جنایتی رخ داده است. 

دوست متوفی به مأموران گفت: متوفی راکب موتور بود و من ترک‌نشین. در حال عبور از اتوبان باقری بودیم که تلفن دوستم زنگ خورد. درحالی‌که با موتور در حرکت بودیم، او گوشی‌اش را پاسخ داد و ناگهان احساس کردم ۲ سرنشین یک موتورسیکلت دیگر در حال تعقیب ما هستند. آنها به ما نزدیک شدند و ناگهان گوشی دوستم را قاپیدند. این اتفاق در یک چشم بر هم زدن رخ داد و دوستم غافلگیر شده و تعادلش را از دست داد. همین مسئله باعث شد که موتور واژگون شده و هردوی ما زمین بخوریم. ۲ سارق موبایل‌قاپ هم با سرعت از کنار ما عبور کرده و متواری شدند. 

وی ادامه داد: من و دوستم هردو به‌شدت زخمی شدیم و رانندگان خودروهای عبوری به اورژانس زنگ زدند. دقایقی بعد اورژانس رسید و هردوی ما را به بیمارستان انتقال داد اما دوستم به‌دلیل ضربه محکمی که به سرش وارد شده بود جانش را از دست داد. 

ماموران پس از تحقیق از دوست مقتول به تحقیق از شاهدان پرداختند که آنها نیز گفته‌های وی را تأیید کردند. در این شرایط، بازپرس جنایی دستور بازبینی تصاویر دوربین‌های مداربسته محل حادثه و تحقیق از شاهدان برای شناسایی و دستگیری موبایل‌قاپان را صادر کرد.
 

کد خبر 560412

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 4
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • arash IR ۰۸:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۶
    5 0
    با سلام قضات بلندپایه دادگستری باور کنید الان ما در یک جنگ رو در رو اقتصادی با شرق و غرب هستیم و اگر قرار باشد که شما هم با سهل انگاری اجازه جولان اشرار داخلی را بدهید که دیگر وای بر ما لطفا این زورگیرهای شرور را پیدا فوری محاکمه و به جرم محاربه آنها را فورا تیرباران فرمایید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار