«کاف. الف»، متجاوز سریالی دختران دانشجو که پس از کشاندن طعمه‌هایش به خانه‌اش و خوراندن نوشیدنی مسموم، به آنها تجاوز می‌کرد، به اتهام افساد فی‌الارض محاکمه خواهد شد.

کیوان امام وردی

به ‌گزارش همشهری آنلاین، پرونده کیوان‌ الف هم‌اکنون در شعبه سوم دادسرای امنیت اخلاقی تهران زیر نظر بازپرس روح‌الله رضاپورگتابی تحت رسیدگی است و تاکنون حدود ۳۰ دختر جوان که از سوی وی مورد تجاوز قرار گرفته‌اند، از او شکایت کرده‌اند. ۱۰ نفر از این دختران در مواجهه‌ حضوری با متهم او را شناسایی کرده و نزد بازپرس پرونده توضیح داده‌اند که چطور متهم با فریب و ریختن طرح دوستی، آنها را به خانه‌اش کشانده و پس از خوراندن نوشیدنی مسموم، به آنها تجاوز کرده است. بقیه شاکیان نیز به‌صورت تلفنی با دادسرا تماس گرفته و شکایت خود را مطرح کرده‌اند. شاکیان این پرونده دختران جوانی اهل تهران و برخی از شهرستان‌ها هستند و حتی برخی از آنها از خارج از کشور با دادسرا تماس گرفته و شکایت خود را مطرح کرده‌اند.

کیوان‌. الف در جریان بازجویی‌های اولیه مدعی شده بود که شاکیان با اراده خودشان با او ارتباط برقرار کرده‌اند. اما وقتی مأموران به دستور قاضی رضاپور گتابی محل زندگی متهم را بازرسی کردند، فیلم‌های سیاهی به‌دست آوردند که وی از صحنه تجاوز به برخی از قربانیانش ضبط کرده بود. با کشف این فیلم‌ها متهم که چاره‌ای جز اعتراف نداشت، این بار مدعی شد که به بیماری سادیسم مبتلا است و به‌خاطر تجربه هیجان دست به این اقدامات می‌زد.

این پسر جوان که پس از دستگیری و انتقال به زندان اوین از بیماری سنگ کلیه رنج می‌برد، با دستور بازپرس به بیمارستان منتقل شد و پس از عمل جراحی و درمان بیماری‌اش هم‌اکنون در بازداشتگاه پلیس امنیت به سر می‌برد و تحقیقات از او ادامه دارد. این در حالی است که بازپرس پرونده، قرار است به‌زودی قرار جلب به دادرسی (کیفرخواست) برای او به اتهام افساد فی‌الارض صادر کند و پس از صدور این قرار پرونده وی برای شروع محاکمه به دادگاه انقلاب فرستاده خواهد شد.

براساس این گزارش، روز گذشته مجمع نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی میهمان سردار حسین‌رحیمی، فرمانده انتظامی پایتخت بودند و رئیس پلیس تهران در این دیدار ضمن تشریح عملکرد پلیس در ماه‌های اخیر به بیان جزئیاتی از ابعاد پرونده کیوان. الف نیز پرداخت. سمیه رفیعی، نماینده مردم تهران به همشهری گفت: رئیس پلیس تهران در این جلسه اعلام کرد که متهم به تجاوز به بیش از ۳۰۰ دختر طی ۱۰ سال اعتراف کرده اما تنها حدود ۱۰ نفر حاضر شده‌اند با حضور در دادسرا و قرار گرفتن در برابر متهم او را شناسایی کنند. همچنین به گفته یکی دیگر از نمایندگان تهران، پلیس موفق به کشف فیلم‌های سیاه از تجاوز به ۴۶ دختر جوان از مخفیگاه متهم شده‌ و رسیدگی به این پرونده و تلاش با هدف تشویق شاکیان برای مراجعه به دادسرا و پلیس و طرح شکایت از متهم ادامه دارد.

شکایت در فضای مجازی

 کیوان. الف پس از آن تحت تعقیب پلیس تهران قرار گرفت که از اوایل شهریورماه در شبکه‌های اجتماعی ازجمله توییتر و اینستاگرام هشتگی با عنوان تجاوز خبرساز و جنجالی شد. برخی از دخترانی که به گفته خودشان قربانی تجاوز شده و جرأت نکرده بودند شکایت کنند، حالا در فضای مجازی به بازگویی روایت‌های تلخی از لحظاتی که قربانی تجاوز شدند، پرداخته بودند تا شاید از این طریق بتوانند متجاوز را رسوا کنند. بسیاری از این روایات تکان‌دهنده علیه یکی از دانشجویان دانشگاه تهران به نام کیوان. الف بود که بازتاب گسترده‌ای داشت. دختری جوان مدعی شده بود که کیوان او را فریب داده و به خانه‌اش کشانده و بعد از تعارف نوشیدنی مسموم به او تجاوز کرده است. بقیه دختران نیز روایات مشابهی علیه این مرد جوان مطرح کردند. این در حالی بود که هیچ دختری از ترس آبرویش از فرد متجاوز شکایت رسمی نکرده بود.

آنطور که قربانیان مطرح کرده بودند، متهم دانشجوی رشته باستان‌شناسی بود که پس از آشنایی با دختران دانشجو در دانشگاه یا فضای مجازی، آنها را به خانه خود دعوت می‌کرد. دختران دانشجو مدعی شدند که وی مشروبات الکلی سرو می‌کرد و آنها پس از نوشیدن از هوش می‌رفتند. وقتی هم به هوش می‌آمدند، کار از کار گذشته و متوجه می‌شدند که به آنها تجاوز شده است.

روایت‌های افشاگرانه از این فرد متجاوز باعث جریحه‌دار شدن احساسات عمومی جامعه مخصوصا زنان و دختران شد و در ادامه مأموران پلیس امنیت عمومی، با دستور قاضی روح‌الله رضاپورگتابی، بازپرس شعبه سوم دادسرای امنیت اخلاقی تهران وارد عمل شدند و متهم را دستگیر کردند.

قاضی پرونده و پلیس بارها به قربانیان اعلام کرده‌اند که هویت‌شان محفوظ خواهد ماند و نیز هیچ اتهامی علیه آنها مطرح نخواهد شد و به این ترتیب حتما برای شکایت به دادسرا یا پلیس امنیت مراجعه کنند، اما شاکیان زیادی هستند که هنوز شکایت‌شان را مطرح نکرده‌اند.

کد خبر 556858

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین خبر امروز

پر بیننده‌ترین اخبار سرویس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 17
 • نظرات در صف انتشار: 82
 • نظرات غیرقابل انتشار: 2
 • آشنا IR ۰۸:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  34 68
  به قوه قضائیه توصیه میکنم و عاجزانه تقاضا دارم که بر اساس رافت اسلامی و اینکه " لذتی که در عفو هست در انتقام نیست " حتما تمام تلاششون رو بکنند ، حتی از بیت المال مسلمین خرج کنند تا از شاکیان رضایت بگیرند تا این عزیز سر تا پا تقصیر بخشیده بشه و به آغوش جامعه برگرده به کارهای ناتمامش برسه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • IR ۰۸:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  85 59
  جالبه .این موجودات دختر به خواست خودشون رفتن منزل این آقا خودشونم میدونستن وقتی میرن خونه قرار نیست تیله بازی کنن و آگاه بودن که رابطه شکل میگیره حالا همه تقصیرها افتاد گردن این پسره ؟؟!!
 • arash IR ۰۸:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  با سلام ای صاحب منصبان دادگستری وای بر شما که این شرور این طور آزادانه گشته و شرارت میکند لذا برای جبران مافات از تشریفات زائد زده این شرور را بسرعت بجرم گسترش فساد در زمین تیرباران فرمایید.
 • احمدی IR ۰۹:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  دختران باید دانا تر از این باشند وبه خانه یک مرد مجرد پا نگذارند
 • IR ۰۹:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  یعنی تو ده سال کسی شکایت نکرده ؟؟!! قانونمون ایراد داره
  • چرا پس از دستگیری بدرک واصلش نکردند. IR ۱۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
   39 6
   بدرک واصلش کنید.
 • بهزاد IR ۱۰:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  47 2
  اين خودش يه كيس قابل تحقيق و بررسي براي پايان نامه هاي دكتري است
 • ياسر IR ۱۰:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  57 4
  عجب موجودي بوده . خب ديگه دادگاه نمي خاد اين آدم اعدامش كنين بره
 • شيوا IR ۱۰:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  71 15
  بدبخت دخترا كه اينجوري قرباني ميشن و مي ترسن برن شكايت كنن
 • سحر IR ۱۰:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  49 16
  اين خودش به نظرم از هوش زيادي برخورداره كه چه جور تونسته اين همه دختره به مخفيگاهش بكشونه
 • شيما IR ۱۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  67 17
  خب نبايد از تقصير دخترا هم به راحتي گذشت چرا رفتن خونش چه جوري اعتماد كردن هر پسري كه گفت بريم خونه كه نبايد رفت خونش
 • ناهيد IR ۱۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  64 11
  به نظرم بايد همه 300 تا دختر برن شكايت كنن بعد اين عوضيو جلوي همشون دار بزنن
 • راهب IR ۱۰:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  56 9
  خب اين افتخارو در اين ممكلت نداشتيم كه پيدا كرديم ثبت در گينس 300 تجاوز به 300 دختر
 • كاوه IR ۱۰:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  48 4
  جايزه صلح نوبلو بين اين و ترامپ تقسيم كنن
 • معتمدی حسین IR ۱۰:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  60 2
  کاش میش این نامردرا۳۰۰باراعدام کردهروقت یه سری توشبکه های اجتماعی می زنم چقدرازاین فجایع می بینم تجاوز قتل سرقت لواط تجاوزبه کودکان آخه درحکومت جمهوری اسلامی بایداین فجایع صورت بگیردمسولین حکومتی ،نمایندهای مجلس مملکت رهاکردندبه حال خودش فقط به فکرمال اندوزیندبابایک فکری کاری بکنیدکه شاهدوناظرچنین مصیبت هایی نباشیم ،خداخیرتون بده ولله روحیه مون داغون شد.
 • SG ۱۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  89 17
  به نظر من اگر دنبال مقصر بگردیم، خیلی ها مقصرن.اما اینجا موضوعی که خیلی به چشم میاد رفتن دختران جوان به خانه یک آدم مجرد هستش.چرا باید دختری به دور از چشم پدر و مادر با ی آدم مجرد نشست و برخاست داشته باشه.جامعه به لجن کشیده شده.واقعا متاسفم برای دختران و زنانی که ارتباط اینچنینی و لباس پوشیدن های زشت و زننده و در مجموع ضد ارزشها رو ارزش میدونن و به هر کس و ناکسی اجازه میدن که به حریمشون وارد بشه و عفتشون رو لکه دار کنه.خواهشا خودتون رو ارزون نفروشید.معلوم هستش که وقتی به خواست خودت به خونه ی آدم مجرد پا میذاری چه اتفاقی در انتظارت هست.واقعا واسه اینجور زنان و دختران که تعدادشون کم هم نیست از صمیم قلب متاسفم.
 • فاطمه IR ۱۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  76 17
  سلام چرا با این همه جنایت هنوز کاف الف وچشمان پوشیده؟؟؟ خبر همراه چهره اش باید درتمام اخبار نشان داده شود تا دیگران عبرت بگیرند وگول این دوستیهارا نخورند

دیدگاه خوانندگان

وبگردی