مرد جنایتکار در حالی که همسر و فرزند خردسالش در خودرو بودند، خودرو را به دره انداخت و باعث مرگ آنها شد.

تصادف-دره

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایران، چند روز قبل خبر سقوط یک خودرو پیکان به دره در یکی از روستاهای بخش لوداب شهرستان بویراحمد به پلیس اعلام شد.

در بررسی مأموران مشخص شد که یک دستگاه خودرو پیکان به دلایل نامعلومی از جاده منحرف و واژگون شده و در این حادثه هر دو سرنشین خودرو که یک زن و فرزند خردسالش بودند، در دم جان باخته‌اند.

راننده خودرو که همسر این زن بود، مدعی شد خودرو به علت نداشتن ترمز واژگون شده و او توانسته خودش را به بیرون بیندازد اما خودرو به همراه زن و فرزندش به دره سقوط کرده است.

سرهنگ سعید بالش‌زر رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد در تشریح این پرونده گفت: با توجه به موقعیت محل تصادف و همچنین اظهارات ضد و نقیض راننده خودرو و نظریه افسر کارشناس پلیس راه در صحنه و برابر اعلام پلیس راه مشخص شد که تصادف ساختگی است،

بنابراین بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت و برای بررسی موضوع اکیپی متشکل از کارآگاهان اداره آگاهی استان، بازپرس شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب یاسوج، به همراه تعدادی از کارشناسان تصادفات و راننده خودرو در محل وقوع حادثه حاضر شدند.

متهم پس از حضور در محل حادثه و بیان اظهارات متناقض به اداره آگاهی استان منتقل شد و در بازجویی‌های اولیه به عمدی بودن این تصادف اعتراف کرد و گفت: من و همسرم با هم اختلاف شدیدی داشتیم. در روز حادثه همسر و فرزند خردسالم را سوار بر خودرو کردم و با صحنه‌سازی و تصادف ساختگی در سه کیلومتری بیرون از روستا، خودرو را از کوه‌ها به سمت دره‌ها بردم و خودم را از خودرو پایین انداختم که با توجه به شدت جراحات و صدمات وارده بر اثر تصادف ۲ نفر در دم فوت کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان در پایان با اشاره به اینکه متهم انگیزه خود را از قتل اختلافات خانوادگی عنوان کرد، خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و روانه زندان شد.

کد خبر 557479

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار