مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با اعلام زمان آغاز به کار مراکز پیش‌دبستانی گفت: مشارکت خانواده‌ها در رصد وضعیت سلامت و آموزش فرزندشان باید افزایش یابد.

مدرسه-كرونا

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه آمادگی کامل برای بازگشایی مدارس داشتیم، اظهار کرد: سناریوهای متعددی را تعریف کردیم و اکنون با وضعیت قرمز، سناریوی زرد را اجرا می‌کنیم.

وی افزود: مدارس ما آمادگی دارند و نیازمند همکاری مبرم خانواده‌ها هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به اینکه تفاوت این مرحله از سال تحصیلی با سنوات گذشته در این است که مشارکت خانواده‌ها در رصد وضعیت سلامت و آموزش فرزندشان باید افزایش یابد و لازم است با مدرسه همکاری کنند گفت: مدیران برای نحوه گروه بندی و آموزش در مدرسه تصمیم گیری می کنند.

فولادوند افزود: مدارس سناریوهای متعددی دارند و به تناسب مساحت، فضا و جمعیت کلاس و مدرسه دانش‌آموزان را گروه‌بندی می‌کنند. چند روزی که بگذرد معمولا کارها روی روال می‌افتد. دنیا این تجربیات را دارد، ما هم باید وارد این عرصه می‌شدیم.

وی درباره وضعیت ثبت‌نام و ورود پیش‌دبستانی‌ها به مدارس و مراکز پیش‌دبستانی نیز گفت: ثبت‌نام داشته‌ایم، منتها خانواده‌ها استرس دارند اما وضعیت مدارس را که ببینند و اطمینان یابند که روند به خوبی پیش می‌رود، همراهی می‌کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران تاکید کرد: البته یادمان باشد که هرساله پیش‌دبستانی‌ها ۱۵ روز بعد از آغاز سال تحصیلی فعالیت خود را شروع می‌کردند. بنابراین ۲ هفته دیگر و اوایل مهر باید وضعیت دقیق پیش‌دبستانی‌ها را ارزریابی کنیم.

کد خبر 546592

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار آموزش

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha