مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی از نمایش یک انیمیشن در سه جشنواره جهانی خبر داد.

انیمیشت خورد شده

به  همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در روزهایی که اغلب جشنواره‌های بین‌المللی در قالب پلتفرم‌های اینترنتی، به صورت آنلاین برگزار می‌شود، فیلم انیمیشن «خورده‌شده» از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی محسن رضاپور در ۳ جشنواره جهانی شرکت خواهد کرد.

جشنواره FluXus Animation Film هلند که قرار بود همین روزها افتتاح شود، به‌خاطر شیوع کرونا در ابتدای اکتبر(۱۰ مهر) برگزار خواهد شد. «خورده‌شده» یکی از فیلم‌های منتخب چهاردهمین دوره جشنواره انیمیشن «تورنتو» کانادا با عنوان Annual TAIS! Showcase; Toronto Animated Image Society نیز هست که از ۱۰ ژوئن ۲۰۲۰(۲۱خرداد)  به شکل آنلاین آغاز به کار کرده است.

این فیلم دو هفته دیگر در جشنواره Supertoon International Animation کرواسی هم به نمایش گذاشته می‌شود. انیمیشن «خورده‌شده» پیش‌تر، در چندین جشنواره دیگر نظیر New York International Children's Film Festival و اشتوتگارت (که مورد تایید آکادمی اسکار هستند)، سیکاف، استاپ‌موشن مونترال و... شرکت کرده است.

داستان انیمیشن کوتاه «خورده‌شده» در دنیایی رخ می‌دهد که همه در حال خوردن یکدیگر هستند؛ اما در این بین، یکی از موجودات راهی برای بقا پیدا کرده و پس از خورده شدن، درون شکم گرگی به زندگی‌اش ادامه می‌دهد...
 

کد خبر 521250

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار