ابن روزها که پروژه‌های حواشی پخش سریال «پایتخت ۶» و انتقادات وارده به گروه، نه ‌تنها خبری از ساخت ۴ قسمت باقی‌مانده این فصل نیست بلکه خبرها حکایت از بسته شدن کامل پروژه «پایتخت» دارد.

پایتخت6

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از آنا، برخلاف وعده‌های اخیر سیروس مقدم مبنی بر ادامه ساخت ۴ قسمت باقی‌مانده سریال «پایتخت ۶» اما شنیده‌ها حاکی از آن است که این وعده عملی نخواهد شد و مخاطبان دیگر نباید منتظر قسمت‌های پایانی این سریال باشند.

«پایتخت ۶» که نوروز امسال در کنداکتور شبکه یک سیما قرار گرفت به‌ دلیل حواشی عجیبی که در اقتباس از فیلم‌فارسی‌های قبل از انقلاب داشت، بارها مورد هجمه قرار گرفت و به طور کامل روی آنتن نرفت. این سریال بنا بر اعلام تیم تولید، در همان زمان به دلیل شیوع کرونا و عدم پیگیری بازی‌های لیگ برتر به توقف موقت رسید تا با آرام شدن اوضاع ۴ قسمت باقی‌مانده و تولید نشده را در اولین فرصت کلید زده و روی آنتن ببرند. با این وجود تاکنون هیچ خبری مبنی بر این اتفاق عملیاتی نشده است.

این درحالی است که این روزها همه سریال‌های تعلیق شده در پی شیوع کرونا، تصویربرداری خود را از سرگرفته‌اند و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دستور ساخت هستند. «پایتخت ۶» اما نه‌تنها پیش‌تولید خود را آغاز نکرده بلکه هرکدام از عوامل آن درگیر پروژه‌های تازه شده‌اند. نقطه کلیدی این ماجرا نیز محسن تنابنده است که به زودی در پروژه سینمایی «قهرمان» اصغر فرهادی ایفای نقش خواهد کرد. حتی مهدی فرجی مشاور سریال نیز سراغ تهیه مجموعه تلویزیونی «صفر بیست و یک» رفته است.

در همین رابطه یکی از بازیگران سری ششم «پایتخت»  ضمن گلایه از برخوردهای انتقادی به این سریال تاکید کرد که عوامل نه تنها رغبتی برای ساخت سری‌های بعدی پایتخت ندارند بلکه پایتخت ۶ را نیز نمی‌خواهند به پایان برسانند. این بازیگر که حضور پررنگی در سری اخیر «پایتخت» داشت، اعلام کرد حواشی پخش سریال و نیز انتقاداتی که انجام شد، باعث شد گروه دیگر تمایلی برای ادامه پروژه «پایتخت» نداشته باشند و  خبر از بسته شدن پرونده این سریال بدهند. این درحالی است که بازیگران و سازندگان این سریال، ظاهرا بودجه مدنظر برای سری ششم پروژه را نیز به طور تمام و کمال دریافت کرده‌اند. در نهایت باید دید اختلافات سیما با تیم تهیه و تولید به کجا خواهد رسید؟

کد خبر 521149

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار