رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از ترخیص سربازان رشته‌های گروه پزشکی و پیراپزشکی از دوره احتیاط خدمت سربازی و واریز حقوق آنها در این دوره به اندازه حقوق کادر پایور خبر داد.

سربازی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس، ناخدا غلامرضا رحیمی پور رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا و ایجاد شرایط بحرانی و نیاز جامعه به تخصص سربازان رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی، جمعی از این عزیزان پس از اتمام دوره ضرورت خدمت وظیفه عمومی برای کمک به کادر درمان در سراسر کشور همچنان تحت عنوان دوره احتیاط خدمت سربازی در مراکز بهداشتی مشغول به خدمت وجانفشانی به همنوعان خود بوده اند که با کنترل ویروس کرونا در سطح نیروهای مسلح، دوره احتیاط این دسته از سربازان در ۲۰ اردیبهشت ماه به اتمام رسیده است.

وی بیان داشت: همه کارکنان وظیفه که دوره احتیاط خدمت سربازی را سپری می کنند باید تا ۲۰ / ۲ / ۹۹ ترخیص شوند و نیازی نیست که مدت ۳ ماه دوره احتیاط را در رده های نیروهای مسلح به طور کامل سپری کنند و در تاریخ مذکور از خدمت ترخیص می شوند.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت:حقوق و مزایای این دسته از سربازان در دوره احتیاط معادل حقوق کادر پایور و براساس درجه از میانگین ۲۵ تا ۴۵ میلیون ریال در نظر گرفته شده است و به حساب آنان واریز می شود.

وی افزود: غربالگری سربازان در مراکز آموزش نیروهای مسلح به طور کامل صورت می گیرد  در صورت مشاهده موارد مشکوک مراحل تخصصی تشخیص انجام می شود.

کد خبر 508391

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار