رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی اعلام کرد: مشمولان فارغ التحصیل رشته‌های گروه پزشکی و پیراپزشکی می‌توانند طبق روال گذشته از مهلت یک ساله معرفی استفاده کنند.

سربازی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، سردار تقی مهری رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی اظهار داشت: طی ماه های اخیر به علت شیوع ویروس کرونا وضعیت کشور در شرایطی خاصی بوده و جامعه نیاز مبرم به کادر درمانی داشته است لذا جمعی از مشمولان فارغ التحصیل رشته های پزشکی و پیراپزشکی تا اول اردیبهشت فراخوان شدند و بدون نیاز به طی کردن دوره آموزشی در بدو خدمت و با بهره مندی از تسهیلات ویژه ابلاغی ستاد کل نیروهای مسلح،به کادردرمانی بیمارستان های نیروهای مسلح پیوستند.

وی گفت:در شرایط کنونی به دلیل اینکه شرایط بهداشتی کشور از وضعیت بحرانی عبورکرده ، مشمولان فارغ التحصیل رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی می توانند طبق روال گذشته از مهلت معرفی یک ساله استفاده کنند و قبل از اتمام مهلت مذکور برای تعیین وضعیت خدمتی خود از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) اقدام کنند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا بیان کرد: در صورت نیاز مجدد به حضور این عزیزان در عرصه درمانی نیروهای مسلح و ضرورت فراخوان مشمولان به خدمت سربازی، مجددا اطلاع رسانی صورت گرفته و مشمولان باید براساس ضوابط اعلامی اقدام کنند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد:تنها مرجع رسمی اطلاع رسانی قوانین و مقررات خدمت وظیفه عمومی سازمان وظیفه عمومی ناجا است و هرگونه اطلاع رسانی در این حوزه از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان وظیفه عمومی ناجا به نشانی www.vazifeh.police.ir ،سامانه تلفن گویا به شماره 096480،کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانیkhabarsarbazi @اعلام می شود.

کد خبر 509737

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =

دیدگاه خوانندگان