رئیس شورای شهر تهران اعلام کرد: بخشنامه جدیدی تهیه شده که فعالیت‌های جمعی در شهر روز به روز تعطیل شود و کم کم مسئولین مسلط‌تر به اوضاع باشند.

محسن هاشمي

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در دویست و یکمین جلسه شورای شهر در جمع خبرنگاران درباره موضوع ابتلای شهردار منطقه ۱۳ به کرونا اظهار داشت: شهردار منطقه ۱۳ از بیمارستان مسیح دانشوری مرخص شده است. وی معتقد بود که کرونا نداشته است.

رئیس شورای شهر تهران افزود: من مشکلی در این زمینه نداشته‌ام و همانطور هم که در عکس‌ها مشخص است با ایشان دست نداده‌ام، تنها به دلیل اینکه گمان کردم اگر از خانه بیرون بیایم کسی تحویل نمی‌گیرد، در خانه ماندم و خوابیدم.

وی افزود: تلفنی با مجتبی رحمان‌زاده شهردار منطقه ۱۳ صحبت کرده‌ام. وی اکنون از بیمارستان مسیح دانشوری ترخیص شده و به بیمارستان عرفان انتقال یافته است.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: شهردار منطقه ۱۳ خودش معتقد است که کرونا نداشته البته از ۴ تست آن سه مورد مثبت بوده و ظاهراً اکنون مشکوک به این بیماری است ولی الان من از آخرین وضعیت رحمان‌زاده خبری ندارم.

هاشمی گفت: روز گذشته جلسات ویژه با حضور مسؤولین شهر تهران در مورد کرونا و خدماتی که باید ارائه شود و سلامت مردم حفظ شود به جمع‌بندی‌های خوبی رسیده‌ایم که خوشبختانه اکنون در حال انجام است.

وی اعلام کرد: امروز نیز جلسه هم‌اندیشی برخی مدیران شهری و شورای شهری‌ها برگزار شد و علاوه بر مبحث کرونا، موضوع تلفیق بودجه نیز مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت.

هاشمی اعلام کرد:‌ بخشنامه جدیدی تهیه شده که فعالیت‌های جمعی در شهر روز به روز تعطیل شود و کم کم مسئولین مسلط‌تر به اوضاع باشند.

رئیس شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: البته در ایران اصولاً ما مدیران دقیقه آخری مسلط بر این مشکلات می‌شویم ولی خوشبختانه بالاخره مسلط می‌شویم.

وی بیان داشت: ما مسؤولین مشکل را اول جدی نمی‌گیریم بعد که می‌فهمیم جدی است اقدامات لازم را انجام تا نگرانی‌ها برطرف شود.

کد خبر 486750

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار