اعضای شورای اسلامی شهر تهران به تشکیل جلسه در روزهای سه‌شنبه برای بررسی پلاک ثبتی‌های باغات رأی مثبت دادند.

محسن هاشمی رفسنجانی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، محسن هاشمی صبح امروز در ابتدای جلسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به این که شب گذشته نامه‌ای از سوی حناچی، شهردار تهران، تقدیم هیأت رئیسه شورا شد، گفت: حناچی در این نامه لایحه متمم بودجه سال ۹۸ شهرداری تهران را با قید یک فوریت ارسال کرد.

وی افزود: بر همین اساس با توجه به این که وقت کم است امروز یک فوریت این لایحه به رأی گذاشته می‌شود تا این لایحه برای بررسی تخصصی به کمیسیون‌ها ارسال شود.

به گزارش ایسنا، اعضای شورای اسلامی شهر تهران با ۱۵ رأی موافق یک فوریت لایحه متمم بودجه سال ۹۸ شهرداری را به تصویب رساندند.

همچنین هاشمی در ادامه افزود: موضوع دیگر که نیاز به رأی‌گیری دارد این است که تعداد املاکی که منتظر تصمیم شورا در مورد باغ بودن یا نبودن است، زیاد شده و بارها اعضای شورای اسلامی شهر این موضوع را متذکر شدند که تعداد ارباب رجوع‌هایی که به شورا مراجعه می‌کنند تا پرونده باغ بودن یا نبودنش تعیین تکلیف شود، زیاد است.

وی افزود: هیأت رئیسه تصمیم گرفت در روزهای سه‌شنبه که جلسه علنی نداریم تمام وقت سه ساعته شورا به رسیدگی به املاک اختصاص داده شود و ماهی یک جلسه اگر ملکی برای بررسی بود، آن را بررسی کنیم تا صف درخواست مردم طولانی نشود.

وی افزود: باید تا آخر سال اضافه‌کاری کنیم تا تکلیف املاک مشخص شود.

این پیشنهاد نیز با ۱۳ رأی موافق از ۱۶ عضو حاضر در جلسه به تصویب رسید.

کد خبر 474436

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار